50% lidí vidí svět růžově....ti ostatní drogy neberou...

7. kapitola

8. ledna 2009 v 18:47 | prašivá Agi |  Světice bez svatozáře
Jééé! Pohodička...zejtra žádnej stres...dneska jsem vypustila odpoledko...no prostě báááječné to je :D
A protože jsem absolutně spokojená, dám vám sem kapitolku. Jako takovou na rozjezd :)
Zatím nic extra, teprve se do té správné spisovatelské nálady dostávám :D
No tak snad se bude alespon trošinku líbit :)
Vypněte mozky a pusťte se do toho :D
Já si jdu dát kafe a jdu dočíst Lolitu :)
Zdartééé a komentujte :)
PS: Pořád ještě hledám "designéra"!!! :D

"Hej ty!" ozvalo se za mnou. Zoufale jsem zachrčela.
,,Nějaký problém, Blacku?" zlobně jsem přimhouřila oči.
,,To jsem tak krásný, že musíš mhouřit oči, abys na mě zaostřila? Má krása tě oslepuje?" pohodil hlavou.
,,Moc si věříš." pohrdlivě jsem odvětila.
,,Jo a ještě něco!" vzpomněl si náhle. Poraženě jsem se otočila a unuděně naklonila hlavu na stranu.
,,Co zas?" zaúpěla jsem s jistou dávkou zoufalství v hlase.
,,Ty nebudeš chodit na vyučování?" zeptal se najednou předstíral nezájem.
,,Blacku, víš co ti do toho je? HOVNO." usmála jsem se odešla. No a co jako, že jsem ještě nebyla na vyučování a Bradavice musí moji přítomnost trpět už dva dny?!? Co mu je sakra po tom?!?
,,Jednou se mám možnost ulít, udělám to, a hned si toho každý všimne..." zabrumlala jsem si pod nos.
Rozrazila jsem dveře od knihovny a kecla sebou na nejbližší křeslo.
,,Ehm...sedíš mi na seminárce..." promluvil kdosi. Poděšeně jsem vyskočila a zvedla pomačkaný pergamen...
,,Tenhle papyrus?" zadívala jsem se na to.
,,Pergamen." dostalo se mi opravy. Protočila jsem oči. Jako by to snad nebylo jedno...
Nonšalantně jsem mu ten PERGAMEN podala. Až potom mi docvaklo, že se tu právě vybavuji s jedním z nejlepších přátel Siriuse Blacka. Toho zku*venýho čů*áka, který evidentně nemá na práci nic jiného než mi komplikovat život.
,,Remus Lupin."s těmi slovy jsem se opět svalila do křesla.
,,Máš dobrou paměť." pousmál se a nervózně si promnul prsty. Moment...seminárka?!? Tady se píšou i seminárky?!?
,,Máš rozkošné uši." plácla jsem v hlubokém zamyšlení nad jedovatým pojmem "seminárka". Svůj výrok jsem korunovala zářivým úsměvem. Až při pohledu na Remův výraz mi došlo, co jsem vlastně žbleptla.
,,Teda samozřejmě že jsem nechtěla říct, že máš rozkošné uši. Vůbec nemáš rozkošné uši. Popravdě ti trochu odstávají....čímž nenaznačuji, že se mi tvoje uši nelíbí, vlastně máš hezky tvarované lalůčky...dobře by se do nich nastřelovaly náušnice...bylo by to rozkošné....TEDA NE! NEBYLO! NEBYLO BY TO ROZKOŠNÉ! Tím ovšem neříkám, že by to nevypadalo dobře, ale..." rychle jsem začala mlít páté přes deváté.
,,Zadrž!!!" rozesmál se. Kurva čemu se tlemí? Mému ztrapnění? Tomu katastrofálnímu ztrapnění, díky kterému v životě nevylezu z pokoje? To je to tak moc k smíchu?!?
"No já radši půjdu..." co nejnenápadněji jsem vstala z křesla.
,,Proč? Ještě nikdo mi neřekl, že mám rozkošné...ha ha ha...uši...ha ha ha." nepřestával se řehnit.
Ha. Ha. Ha. Zabručela jsem sarkasticky v duchu. Už jenom aby začala hrát pohřební hudba. Takový TRAPAS! Na co jsem myslela? Na co jsem já, ubohá vymaštěná obluda, myslela? ÁÁÁ! Pomoooc!
,,No já radši půjdu. Pozdravuj Blacka a vyřiď mu, že je to můj cukroušek a že ho mocinky moc...sakra jak to říkaj ty slepice...jo LÁÁÁFUJU! Nebo ne! Vyřiď mu, že mu vzkazuji tohle: Limčuju tě mrtě!" zasmála jsem se a zaúkolovala Rema.
,,Možná bych si to měl napsat....to je latina?" s naprosto vážnou tváří začal šmátrat po stole a hledat PERGAMEN.
,,Takhle kvokají slepice." ušklíbla jsem se a vzpomněla si na můj dřívější svět. Spolužačky šišlající bez přestání....a moje nejlepší kamarádka se z nich snažila udělat feministky...tsse! Na to jim chyběla jedna veledůležitá věc. Mozek.
,,Ještě něco na vyřízení?" zeptal se s mírným úsměškem. Tak mě napadá, že to je asi jediný člověk, který se na nic neptá. A chová se naprosto přirozeně.
,,Jo ještě Blackovi vyřiď, že je moje upa nej supa kamojda." dodala jsem. A otevřeně se na něj usmála. Rozpačitě a trochu nejistě mi úsměv oplatil. No vidíš, ani to nebolelo...
,,Tak...brzy na viděnou, Máří..."rozloučil se a mírně zrudl. Proč rudne? Stojí snad za mnou někdo před kým se stydí? NENÁPADNĚ jsem se otočila. Nikde nikdo. Asi se mi jenom zdálo, že se začervenal....kurva ale on vypadá jako kdyby se mu veškerá krev nahrnula do hlavy...
,,V pohodě?" optala jsem se opatrně.
,,Jo jasně." odvětil. Ani se na mě nepodíval. No tak já půjdu. Určitě jen nechce, aby ho tu někdo viděl s tou divnou holkou... Potichounku jsem se vypařila.
,,Ale ale, kdopak nám to tu pobíhá? A sám... A navíc někdo, kdo nám sebral hračku k mučení....do koho teď budeme kopat, když ne do Blacka?" ozvalo se přede mnou. Zvedla jsem pohled od země, zaklonila hlavu a podívala se na toho bastarda, který se mě opovážil zdržet.
,,Malfoyi...kopni si třeba do Belly...určitě to ocení...a navíc...není ona taky Blacková?" ušklíbla jsem se. Kde se to ve mě krucinál bere?
,,Být tebou bych si moc nevyskakoval... Pán se zlobil. Moc. Moc. Moc. Zlobil." zašeptal ledovým hlasem. A s každým "moc" se přiblížil o pár centimetrů.
,,A já se ho bojííím. Moc. Moc. Bojím. Bééééé!" zkroutila jsem obličej do uplakané grimasy.
,,Měla bys.Ber to jako radu." zastrčil mi pramen vlasů za ucho.
,,Hnáty pryč, šmejde!" sykla jsem a naštvaným pohybem si ho měřila. Bože, jak jsem se za těch pár dní změnila od utlačované naivky do holky, která se nebojí hádat se s Malfoyem. Ty změny mě děsí. Jako bych to ani nebyla já. Nebo spíš...jako bych to konečně byla já...
,,O tom, kdo je tu šmejd, si popovídáme..ale až někdy jindy... A nezapomeň, krásko...máme spolu nevyřízené účty. Stejně nechápu, proč jsi Blacka zachraňovala. Krásně ti to vrací... No uvidíme se brzy. Dřív, než si myslíš..." nadzvedl pravý koutek v jakéms náznaku krutého úsměvu.
,,To bych se hádala, Malfoyi." odsekla jsem. co to s nimi všemi dneska je? A proč už na mě neútočí? Jak sám řekl, ještě jsme si mezi sebou nevyřídili to, že jsem mu zkazila plány. No jak tak koukám, tak tu s nimi fakt vycházím. Jestli mi doma nebylo líp. A kvůli komu jsem tady?!?
Kvůli tomu, tomu, tomu....grrrr...uáááá...vrrr...uklidni se, uklidni se, uklidni se!!!
,,S Malfoyem se nikdo nehádá." ležérně se opřel o kamennou stěnu. Jak ten mě vytáčí...jak ten mne SERE! Klid. Zhluboka dýchej. Představ si, že máš hůl. Golfovou hůl. A mlátíš s ní Malfoye. Jedna rána zprava. Druhá rána zleva. Už leží na zemi. Třísk. Jooo! A znova! Jen do něj! Prásk! Pažní kost v háji!
,,Co se tak díváš, děvenko? To ode mě nemůžeš odtrhnout oči? Ale to se stává. nám Malfoyům často. Ovšem my se nezahazujeme jen tak s někým... Avšak ty bys za hřích stála... Nebelvířanko..." vyplivl to poslední slovo, jako by se ho štítil.
,,Jsi snad nekrofil? To bych radši chcípla, než abych měla něco s TEBOU." odplivla jsem si.
,,Pozor na jazyk. Abys o něj náhodou nepřišla..." malinko se sklonil a ledovým neústupným pohledem mi propaloval sítnice. Panenko Maria, slibuji, že už nikdy nebudu z knihovny chodit zkratkami...
,,Pozor na koule Malfoyi. Abys o ně náhodou nepřišel..." sladce jsem se ušklíbla a vší silou vykopla nohu. ÁÁÁUUU! Asi jsem si narazila koleno....
Pohled na svíjejícího se Luciuse mi výrazně zvedl náladu. Bohužel, než jsem se nadála, tak opět stál na nohou a tiskl mě ke zdi. Ještě se trošinku hrbil. Asi jsem se trefila hodně přesně.
,,Ty malá šmejdko! Tohle tě bude mrzet!" zachrčel bolestně.
,,Mám pocit....že už mě to trošku mrzí..." nakrčila jsem nos. Neprovokuj, Máří, neprovokuj! Je to sadistickej vrah! Kam se ti poděl pud sebezáchovy?!?
Nosem mi přejel po tváři, ruce mi držíc přiražené ke stěně.
,,Bojíš se?" zašeptal posměšným tónem.
,,Ne. A NESLINTEJ MI PO KSICHTĚ!" zapitvořila jsem se na oplátku. V dálce jsem totiž něco zaslechla. Určitě sem brzy někdo přijde.
Lucius si povzdechl.
,,Ty máš štěstí jak nikdo. Ale nemysli si, tímhle jsme spolu ještě neskončili..." líbnul mě pod ucho, pustil a zmizel v zákrutu chodby.
Chystala jsem se poděkovat svému zachránci...teda měla jsem to v úmyslu jen do doby, než jsem je poznala po hlase. NÉÉÉÉ! Poberti néééé!
Pokusila jsem se schovat za brnění.
,,My tři kráálooovééééé jdeeemééé k vááám, štěstííí a zdrááávííí vinšuuujem vááám!" rozléhalo se chodbou. Ožralí Poberti. No ještě lepší...
Opatrně jsem nakoukla zpoza brnění. No jistě. Tři postavy objímající se okolo ramen a sotva držící rovnováhu. A za nimi poklusává Petr a nese jim flašky. Petr....s tím si to teprve vyřídím. I když je Lily kráva nehorázná, tak smrt je přece jen moc vysoký trest....
,,Kluci, tohle nebyl moc dobrý nápad..." škytl Rem. Vlastně se divím, že se do toho nechal uvrtat. Vypadal poměrně rozumně.
,,Ale nekecej, vlčku. Nekecej a bumbej! Noc je ještě mladáááá! A ty seš taky mladej. A mladejch holek tady je určitě taky hodně...a...a tak vůůůbec..." rozesmál se Black. No jo, prase jedno.
,,V řadě za sebou, tři čuníci jdou..." začal James notovat. Musela jsem se pousmát. Ty písničky neměly chybu...
,,Chichichi! Já nevím, jak to je dál... Tak třeba... Válejí se v bahně s hezkou hosteskou!!!" vyprskl smíchy Black. To už jsem měla co dělat, abych se nezačala smát nahlas.
,,Prachy nemají! Šprcky neznají! Vyšli prostě do světa a vesele si zpííívajíííí!" navázal Rem. Nacpala jsem si ruku do chřtánu, abych se neprozradila nelidským zahýkáním.
,,Ui-ui-ui-ui-uííí!" dorazil to Black. Kvičel opravdu dokonale. To už se mi jejich hlasy ztrácely v ohybu chodby. Přesně tam, kde zmizel Malfoy. Svezla jsem se podél stěny a setřela si slzy zadržovaného smíchu. To byl zase den...
Malfoy a teď tahle tři prasata....celkem vlastně čtyři prasata...chi...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | Web | 8. ledna 2009 v 19:05 | Reagovat

Ještě se ovládám, (chápej to tak, nevyprskla jsem smíchy, za mnou spí matka, jde na noční.)

Vypnutý neexistující mozek, můj, se ztratil. Jak jinak, když neexistuje. nechápeš? To neřeš, já také své myšlenkové- chacha pochody, nechápu.

Jinak pěkná kapitolka, oddechová na chvíli. Ty tři čuníci, skvělý.

2 Hope Hope | Web | 8. ledna 2009 v 19:23 | Reagovat

Agnesko, já z toho nemůžu :D fakt, že ne :D já se tady řehtám jako magor :D booože :D je to naprosto dokonalé :D

a ještě ti musím napsat, jak moc jsi mi chyběla :o) teda ty víš, jak MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC jsi mi chyběla, jelikož jsem ti to už několikrát psala :o)

3 jayne jayne | Web | 8. ledna 2009 v 21:31 | Reagovat

:D:DD::D ach joo :D:D:D:D

toto mi chybalo..tie tvoje paradne kapitoly, z ktorych sa proste chlamem pod stolom a slzy smiechu mi tecu po tvari :D:D:D:D:D:D

suprova kapca :D:D:D..vazen uzasna :D:D:D

som straaaasne rada, ze si naspat :D:D:D

tesim sa na dalsiu kapcu..a ked si predstavim, ze sa do tej spravnej spisovatelskej nalady iba dostavas :D:D:D:D:D:

mam sa na co tesit :DD:

4 Gigi Gigi | Web | 8. ledna 2009 v 22:51 | Reagovat

,,Teda samozřejmě že jsem nechtěla říct, že máš rozkošné uši. Vůbec nemáš rozkošné uši. Popravdě ti trochu odstávají....čímž nenaznačuji, že se mi tvoje uši nelíbí, vlastně máš hezky tvarované lalůčky...dobře by se do nich nastřelovaly náušnice...bylo by to rozkošné....TEDA NE! NEBYLO! NEBYLO BY TO ROZKOŠNÉ! Tím ovšem neříkám, že by to nevypadalo dobře, ale..." rychle jsem začala mlít páté přes deváté.

,,No já radši půjdu. Pozdravuj Blacka a vyřiď mu, že je to můj cukroušek a že ho mocinky moc...sakra jak to říkaj ty slepice...jo LÁÁÁFUJU! Nebo ne! Vyřiď mu, že mu vzkazuji tohle: Limčuju tě mrtě!" zasmála jsem se a zaúkolovala Rema.

jakoze...neee...ja nemuuuzu psat...Agi,cos mi to zas provedla??:-D *mlati hlavou do klavesnice, vypada jako by mela nejaky zachvat a pritom se jen nehorazne rehta*...:-D

jako,vis,ze tyhle dve pasaze se mi libily uz,kdyz jsi mi je poslala na icku:-D to jsem hodne nemohla...ale kdyz to vidim ted v cele kapitole...nooo...holka,tys me dostala:-D rvu smichy:-D...a ty pisnicky...no,ja si to predstavila a smichy spadla ze zidle:-D:-D:-D

Opravdu dekuju za uzasny zazitek:-)

jinac, Lolitu ti schvaluju:-)taky jsem ji nedavno docetla...mazec knizka...

5 Nakuta Nakuta | Web | 9. ledna 2009 v 8:36 | Reagovat

Heeeej, tak to byl mazec xD Ses vrátila v plný parádě...mimochodem musím souhlasit s Gigi, ta pasáž o uších byla špičková :D

Já chci další kapitolu, fkt že jo. U tohohle si vždycky tak krásně odpočinu, pohodička, vydechnu...Tak si koukej pohnout, ptž toho máš dost dohánět :D :D

Jinak, pořád stejná Agi...xD Vtipná, sprostá, bez zábran...Tohle přesně mi chybělo :D

Učitelka IVT se na mě divně dívá, jak se tady gebím, asi jí dám tip na tvý stránky, aby si taky zpříjemnila den :D:D

Prostě eňo ňuňo:D

A já už nevím, co mám psát..

Vítej zpátky si skvělá a bláznivá spisovatelko uchýláren, u kterých se tlemím, jako cvok :D:D

6 wladka wladka | Web | 9. ledna 2009 v 11:04 | Reagovat

konecne nejaka kapitola kde som sa nasmiala jak blazon

7 Nakuta Nakuta | Web | 9. ledna 2009 v 17:41 | Reagovat

Agi neflákej se a hoď sem další kapitolu:D Já už ti píšu tu slátaninu o Dráčkovi a školníkovi:D

8 Werůů.. Werůů.. | Web | 9. ledna 2009 v 17:51 | Reagovat

tak to je fáááááááááááááákt husty .. z tvejch povidek uz nemuzu .. :-D .. rodice ze me asi zachvili udelaj uprchliho silence jestli se neprestanu smat..:-D a at uz tady vidim dalsi kapitolku .. :-D

9 Jita Jita | 9. ledna 2009 v 20:16 | Reagovat

Ui ui ui uiíííííííí!!!! joo lidi, Agnes se nam vrátila!!!! hura!! tohle nemá chybu!!! naprosto, naprosto SUPROVÍÍÍÍÍ a ULÍÍÍTLÍÍÍ ... to mi dlouho scházelo XD

10 Tajemné prasátko Wilbur, které vystupuje v anonymitě a proto tady nemá (muhehe) napsaný název blogu:D Tajemné prasátko Wilbur, které vystupuje v anonymitě a proto tady nemá (muhehe) napsaný název blogu:D | 9. ledna 2009 v 21:17 | Reagovat

Takže, aby bylo jasno, esli nepřibude nová kapitola, tak já a ostatní prasátka ...Tak já a ostatní prasátka...něco uděláme! Tak se boj!

Ehm..

P.S. Pozdravuj žirafu Aminu... xD

11 Lenka Lenka | E-mail | Web | 13. ledna 2009 v 15:35 | Reagovat

Dokonale uhozená povídka...a to je poklona. Myslím, že mluvu některých současných děvčat jsi tam vystihla opravdu dobře=))

*šprcky neznají=))*

12 Tonks Tonks | Web | 13. ledna 2009 v 21:17 | Reagovat

tie uši a pesničky asi nerozýcham :DDD poprípade sa zadusím, no nič, aspoň dovtedy prečítam ďalšiu kapitolu...

13 tija12 tija12 | E-mail | Web | 18. ledna 2009 v 10:55 | Reagovat

:D ten konec neměl chybu. :D

14 Misha Misha | 24. ledna 2009 v 21:40 | Reagovat

Svezla jsem se smíchy při golfových holích.... :-D

15 Alecta Black Alecta Black | Web | 8. července 2009 v 14:06 | Reagovat

tie uši tak to bolo načisto úžasné :D:D:D a tie pesničky, neviem či si to niekde počula alebo si ich vymyslela ale rehotala som sa na nich ako idiot!! Načisto super! :D:D No a Malfoy sa teda nezdá, to som od neho nečakala, ale zase čo by sme od neho mali čakať... Malfoy je predsa Malfoy. Nečudovala by som sa, kebyže raz začne flirtovať s Peterom :D:D a to si neviem predstaviť. Bola to vážne skvelá kapitola, až teraz som si uvedomila aká som ja vlastne strašne rada, že som to začala čítať, nemalo to chybu a ani nemá :D tak idem rýchlo na dalšiu :D:D

16 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 15. listopadu 2009 v 13:05 | Reagovat

prachy nemaji sprcky neznajiii!!!!!1 mela bys napsat vlasni parodie na pisnicky :D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama