50% lidí vidí svět růžově....ti ostatní drogy neberou...

11. kapitola

21. ledna 2009 v 16:35 | Agneska (nevěřícně vrtící hlavou) |  Světice bez svatozáře
Abych přiznala pravdu...byla jsem odrovnána :D
Smíchem :D
U jednorázovky jsem napsala, že chci 20 komentů (OD RŮZNÝCH LIDÍ :D)
No...děkuji Angel za jejích 13 komentářů :D
Původně jsem to sem nechtěla přidat, ale pak jsem si říkala...že když to někomu udělá radost...:)
Takže je tu Světice. Opět nijak extrémně vtipná. Mám divnou náladu.
Chápete, že když napíšu nějaké dílko, u kterého se má přemýšlet, tak se tam objeví komentáře od 10ti lidí, ale když napíšu takovou tu typickou krávovinu, tak se tam během pár dní objeví 20 komentářů? Je to ironie. :D Přijde mi to vtipné. Lidé chtějí číst jen blbosti a to, co má cenu číst, je neláká :D Samozřejmě, že tím nemyslím všechny lidi :D Ale...tohle je mé pozorování :)
No, vrátím se k tématu...
Je tu Světice
Nepovažuji to za nějakou povedenou kapitolu. Spíš se řádí do kategorie "průměr". Bez děje, nijak moc vtipná, zdlouhavá... :( Ale už nevím, jak ji vylepšit...
Snad se vám bude alespoň malinko líbit.
Věnování: Hyperaktivní Angel :D
PS: Opět prosím o komenty. VELICE mě potěší :) Obvykle i dojmou :D Jsem divná, já vím...
PPS: Pokud jste nečetli ty dvě jednorázovky...mohla bych vás poprosit, abyste tak udělali? Chci vědět, jaké pocity to ve vás vyvolalo, a jestli má cenu někdy napsat něco podobného. Předem děkuji.
PPS: Slabé žaludky ať prosím nečtou posledních pár řádků :D

,,Malfoyi!" houkla jsem na něj. Překvapeně vyvalil oči nad tónem mého hlasu. Mluvila jsem s ním jako se psem. Očima jsem metala blesky. Rychle přemýšlel, čím mě mohl naštvat. Na provokování, které měl určitě v úmyslu provést, už ani nevzpomněl.
,,Ty slizkej ocase! Pojď sem!" štěkla jsem panovačně. v duchu jsem se chlámala. Ten jeho pohled.
,,Neslyšíš?!? Malfoyi! K noze!" zřetelně jsem artikulovala. Koutkem oka jsem zahlédla, jak Alicia ztuhla. Bojovně jsem vystrčila bradu jeho směrem. Zrudl vzteky. Chvíli váhal, jestli má vytáhnout hůlku.
,,Takhle se mnou mluvit nebudeš! Mdloby na tebe!" vyslal kouzlo. Sakra! Co jsem to zas udělala? ÁÁÁ! Jen taktak jsem uskočila stranou. No ale...nešlo mi do hlavy, proč nepoužil něco nebezpečnějšího.
,,Indepente-depent-impedente......." zamotal se mi jazyk. Zlostně jsem si odfrkla a pomyslela na jediné slovo. Odhodit.
Malfoy s překvapeným výrazem odletěl o pár metrů dozadu.
,,Ty mi nebudeš vyhrožovat, ty zelená obludo! Ty budeš držet hubu! Rozuměls? Nebudeš obtěžovat nikoho z mé koleje. A já si to zjistím. Je ti to jasné, ty bastarde plesnivá?" ukázala jsem na něj prstem. Zíral na mě jak tele na nová vrata.
,,Chceš to snad zopakovat?!?" naštvala jsem se a napřáhla k němu dlaň.
Zavrtěl hlavou. Usmála jsem se.
,,Máš novou hůlku?" zvedla jsem ze země klacík a přejela přes něj prstem. Hůlka s erbem. Ušklíbla jsem se. Jak je povrchní.
,,Ou! Promiň, já NECHTĚLA!" se smíchem jsem mu hodila k nohám dva kusy hůlky, ze kterých čouhalo něco sušeného. Nějaká blána nebo co. Radši jsem nad tím nebádala. Bůhví, co tam to prase narvalo. Svoji pupeční šňůru? Nepřekvapilo by mě to...
Zrudl vzteky, ale nic neudělal. Alicia mě chytla za ruku a táhla co nejdál.
,,Proč se s ním hádáš? Jen ho vyprovokuješ!" vyčetla mi. Pokrčila jsem rameny. Neznala jsem důvod, proč mě tak vytáčel. Proč se mi tak hnusil.
,,Sere mě." odůvodnila jsem to. Alicia pozvedla obočí.
,,Neksichti se tak! Je to MAFOY!" lekla jsem se.
,,Jo ahááá! Sere tě? Ale ale!" vševědoucně se usmála.
,,Ne! Tohle ne! Na to ani nemysli! Fuj! Malfoy! Lůza lidstva! To by byla KATASTROFA!" odplivla jsem si a zděšeně vyvalila oči.Proč zrovna já musím mít tak živou fantazii? Pokrčila rameny, ale stále se usmívala. Vzdala jsem snahu, jí cokoli vymlouvat.
Chvíli mlčela.
,,Tobě se teda líbí Malfoy?" zeptala se.
,,NÉÉÉ! JENOM MĚ SERE! SERE! SERE! DO MRTĚ MĚ SERE!" zařvala jsem nepříčetně, až se na nás otočila polovina studentů stojících na chodbě. Zrudla jsem a táhla Alicii pryč. Chechtala se. Ha ha ha.
,,Sorry, Reme!" narvala jsem to do něj pár metrů před vstupním portrétem. Sehnula jsem se, abych mu pomohla posbírat knížky. Alicia někam zmizela. Potvora. Určitě zase do knihovny.
Přidřepla jsem tak, aby se mi nevyhrnula sukně. Ozvalo se nenápadné zapraskání. Sakra! Kdybych měla prdel jak tank, tak neřeknu, ale takhle? Pane bože, za co mě trestáš?!?
Rem si toho všiml a zrudl. No jo no, kalhotky se Snoopym. Aby se nezbláznil...
,,Tady to máš. Promiň, že jsem tě srazila." usmála jsem se a podstrčila mu knihy pod nos.
,,No Náměsíčníku! Koho tu zase balíš?" prolezl ven Black. Urychleně jsem si připlácla dlaň na zadek. Nemusí vidět ten originální rozparek...
,,Já...no...eh....NIKOHO NEBALÍM!" zamračil se Remus.
,,To vidím!" rozesmálo toto tvrzení Blacka.
,,Blacku, nech si svoje chytré kecy pro ty vyšplouchané Barbie! A uhni!" chtěla jsem si založit ruce na prsou, ale včas mi došlo, že nebude moudré posouvat svoji levou ruku. Tvrdě jsem se mu dívala do očí a zároveň kroutila kotníkem. Nikdy jsem nenosila boty na podpatku. A tady to patří ke školní uniformě. Bylo to jako nosit Španělské boty. Mučící nástroje.
,,Slečna se zlobí!" rozesmál se a přiblížil se o pár kroků. Zaregistrovala jsem, jak se Rem mírně zamračil a pevněji sevřel knihy v ruce.
Podle dlouholetého zvyku jsem ucouvla pár kroků dozadu. Při druhém kroku jsem si zvrátila kotník. Proč já ty boty nenechala ležet v tom bahně?!? Proooč? Pane bože, řekni! Proooč?!? Na tváři mi přeběhlo mírné překvapení a já přepadla vzad. Šlincla jsem se hlavou o zeď a narazila si ruce společně se zadkem. Usykla jsem.
Rozesmál se. Jen počkej, ty parchante. Spadni. Spadni!
Neviditelná síla mu podtrhla nohy. Lekl se :D. Na mém obličeji se objevil vítězný úsměv.
,,Jsi v pořádku?" přiskočil ke mně Remus.
,,Ale v pohodě, nic mi není..." reagoval Black a až později mu došlo, že otázka nebyla adresována jemu.
,,Ptal se tě snad někdo?" zavrčela jsem a sama se zvedla ze země.
,,Siriusku! Broučínku můj! Jsi v pořádku? Nemáš bebí?!?" přiskočila k němu jedna páťačka. OK. Někoho to jeho zdraví zajímá.
,,Nechceš na ošetřovnu?" starostlivě se optal Rem a ukazováčkem mi přejel po temeni hlavy.
,,Au!" ozvali jsme se s Blackem unisono. No jo, to naše propojení bolesti. Ještě jsem tomu nepřišla na kloub.
,,Teče ti krev." podíval se na svoje umazané prsty. Bolelo to jako čert. Zavrtěla jsem hlavou.
,,Radši si to nech zahojit, děsně to bolí!" sobecky namítl...však vy víte kdo. Nechci být sprostá...
,,Radši budu chodit s rozmajstrovanou lebkou, než abych způsobila, že tě to přestane bolet!" sykla jsem a zamířila si to k portrétu. Dělaly se mi mžitky před očima. no tak, Alicio! Kde sakra jsi? Budu potřebovat nějaký lektvar!
,,Pojď za mnou, něco ti na to dám..." zastavil mě Remus rozpačitě. Přikývla jsem. Co je na tom špatného, využít přátelské pomoci?
,,Moment!" chytila jsem ho za rameno a opřela se o něj. Měl docela sílu... Servala jsem si z nohou ty prokleté botky. Večer z nich ohobluju podpatky...
,,Můžeme." bosky jsem vešla do společenky.
,,Druhé schodiště." pousmál se, když jsem zamířila do dívčích ložnic. Zapýřila jsem se a následovala ho. Připadalo mi, že nás všichni pozorují. Byl to zvláštní pocit. Tady jsem ještě nebyla. Zabočil do třetích dveří a já bázlivě nahlédla ze ním.
,,Fuj, vy tady máte smrad!" nakrčila jsem nos a snažila se probrodit k oknům. Asi mu bylo trapně. Koutkem oka jsem zaregistrovala, že jeho postel je jako jediná ustlaná.
,,No jo, James se Siriusem vařili lektvar proti kocovině." pokrčil rameny a rychle něco hledal v kufru. Konečně jsem se doštrachala k oknu. Štítivě jsem sundala trenky visící na kličce od okna. Trenky s poletující zlatonkou. Dokázala bych tipnout, komu patří. Odhodila jsem je na nejbližší postel a s trhnutím rozevřela okenice. Do nosu mě udeřil čerstvý vzduch. Tady se nevětralo minimálně dva měsíce... Prokopala jsem se kupou hadrů a knih válejících se na zemi až k Removi.
,,Počkej, otřu ti tu krev..."dal mi lahvičku se svítivě fialovým lektvarem.
,,Ty...Reme...seš si jistý, že to je...poživatelné?" nedůvěřivě jsem s tím zahrkala. Barva se změnila na tyrkysově modrou a opět se vracela do fialové.
,,Neboj. Vařil jsem ho už milionkrát. Sirius s Jamesem jsou věčně dobití..." Opatrně se dotknul rány na hlavě. Sotva znatelně jsem ucukla.
,,Bolí?" zastavil se.
,,V pohodě..." mávla jsem rukou a ten lektvar do sebe kopla na ex. Na chvíli jsem měla pocit, že vyvrhnu střeva.
,,Je to hnusný, já vím... Sakra, zaschlo ti to ve vlasech..." zabručel.
,,Tak je ustřihni." poradila jsem mu.
,,To ne. Sluší ti." odpověděl. Nekomentovala jsem to. Co se na tohle vůbec odpovídá?
,,Je tu bordel." převedla jsem řeč jinam. Upoutaly mě trenýrky s pobíhajícími pouličními psisky. Bylo to...vtipné.
,,Zkus je donutit uklízet. Sirius se v tom nepořádku doslova rochní jak prase v bahně." ušklíbl se. Posadila jsem se k němu na postel. Stála těsně vedle dveří. Jestli někdo otevře, tak to Rem pěkně schytá dveřmi.
,,Jste tu?" někdo s gestem rozrazil dveře. Rem to nevychytal a zřítil se přímo na mě.
,,Sakra, nechtěl jsem rušit..." zašklebil se Black.
,,Nerušíš." ohradil se Rema snažil se podepřít na loktech, abych se mohla nadechnout. Za co mě ten debilní Bůh trestá?!?
,,To vidím." nadhodil lhostejný výraz. Rem ze mě slezl.
,,Zmlkni, Blacku, a běž za tou svojí kvočnou. Určitě hyne touhou pofoukat ti BEBÍ." posadila jsem se a urovnala si vlasy. Hlava už mi netřeštila. Lektvar začínal působit.
,,Nežárli, Genezaretská." odfoukl si vlasy z čela a významně se podíval po Removi. nic jsem nechápala.
,,Já NEŽÁRLÍM!" zdůraznila jsem a obočí spojila do úzké linky.
,,Jen se nedělej, je vidět, jak po mně jedeš!" sebevědomě se usmál. Kripl.
,,S chutí bych tě přejela. Srazila, a pak zašlapala v bahně." souhlasně jsem pokývala hlavou.
,,Mne? Svoji velkou lásku? To bych přece neudělala!" zamrkal. Rem tiše sledoval náš rozhovor.
,,Blacku. Ticho. Nebo z tebe udělám Sirinku." zúžila jsem oči.
,,Cože?" nepobral to.
,,Vykastruju tě." věnovala jsem mu úsměv. Nadzvedl obočí. fajn. Rozvedeme to. Budeme trochu nechutní...
,,Ukopnu ti koule a uvařím si z nich šoulet." upřesnila jsem to. Rem vyvalil oči a otevřel pusu. Na Blacka šli mdloby. Možná jsem to neměla říkat s tak vážnou tváří...no to je jedno...
,,Sbohem, HOŠI, já mizím..." rozloučila jsem se a vyhopsala pryč z pokoje. Na chodbě jsem se rozesmála. Začíná mě bavit provokování. Jak jsem mohla být tak uťápnutá? Nerozuměla jsem tomu...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Světice se vám zatím:

Líbí
Nelíbí

Komentáře

1 Gigi Gigi | Web | 21. ledna 2009 v 16:52 | Reagovat

:-Dchachaaaaa...paráda,Agnes:-D...u některých částí jsem se fakt nasmála, zbytek byl tak mile průměrně vtipnej, ale hezky napsané:-) rychle dalšííííííííííí!!! nejlíp hned zítra,prosím o:-) budu potřebovat rozptýlení po kompozici z matiky :-!

2 alex alex | Web | 21. ledna 2009 v 18:21 | Reagovat

Krása zvlášť ten konec s těma koulema. :D

3 Angel Angel | 21. ledna 2009 v 18:31 | Reagovat

Jojojo to s tou pupeční šňůrou bylo fakt dobrý

a nakonec ten šoulet- ten si ještě dlouho nedám.

Já se válím. A jsem velmi poctěna za věnování, taky sem se nadřela u toho datlení. Těším se na další kapitolu a už prosím žádné limity:-) Tak  Aloha Angel

4 Hope Hope | Web | 21. ledna 2009 v 18:51 | Reagovat

Agnes, to byla bomba =oD ten konec...já z něj nemohla =oD

5 Elizabeth Elizabeth | 21. ledna 2009 v 19:04 | Reagovat

výborný vždyť to nní nudný je to suprový,bláznivý ujetý prostě ááááááááách!!!Super jo a co nejdřív pls další další další

6 Werush Werush | E-mail | 22. ledna 2009 v 7:14 | Reagovat

Výborný,hlavně na konci x)

7 Werůů.. Werůů.. | Web | 22. ledna 2009 v 12:17 | Reagovat

tak to bylo perfect ... nejlepsi ten konec.. samozrejme .. a rychle dal .. zadny limity a nic podobnyho .. :-D .. mas zakz cece .. !! .. :-D

8 tonks tonks | Web | 22. ledna 2009 v 18:21 | Reagovat

už neviem, čo mám písať... nechcem písať stále to isté, ale asi iná možnosť ani nie je... (hoci ešte môžem klamať, ale pri tom by som musela rozmýšľať...) proste sa mi to páčilo a zas som sa dobre nasmiala :D

9 Irene Irene | Web | 22. ledna 2009 v 23:18 | Reagovat

Senzace...... skvělý.... fakt! šupem další... XD

10 Vivi Vivi | 23. ledna 2009 v 12:40 | Reagovat

Nádherný a vtipný

11 Lenka Lenka | E-mail | Web | 23. ledna 2009 v 14:51 | Reagovat

Hele. Dobrý, jenom mi tam chybělo nějaký to varování. Čaj je teď úplně všude.

P.S.Ještě že šoulet nejím...bůhví, co by tam jinak máti přidávala=))

12 tija12 tija12 | E-mail | Web | 23. ledna 2009 v 16:31 | Reagovat

Krásné :D a směšné :D

13 Audrey Audrey | 23. ledna 2009 v 17:14 | Reagovat

skvěléééé.....zase pokráčko!!:-D.....dobrá hádka a i s Luciusem to bylo taky dobrý....zelená obludo!! z toho jsem fakt nemohla:-D

14 sienna sienna | Web | 23. ledna 2009 v 21:00 | Reagovat

hehe xD šoulet nesnášim :-DD

tahle povídka je hrozně dobrá, fakt! ale i ostatní povídky máš skvělý..já sem spíš na tyhle ty humorný, než na romantiku a depresivni atd...

15 Elizabeth Elizabeth | 24. ledna 2009 v 14:57 | Reagovat

já už to nevydržím jsem na tvých povídkach závislá!!!prosííím přidej kapitolku nebo se zblázním

16 Misha Misha | 24. ledna 2009 v 22:10 | Reagovat

Rychle pokráčko... :-)

17 Elizabeth Elizabeth | 26. ledna 2009 v 14:09 | Reagovat

Rychle rychle pokráčko=)=)(já vím jsem strašně nedočkavá ale mě se to tak lííííbí)

18 Jayne Jayne | Web | 26. ledna 2009 v 21:42 | Reagovat

ten zaciatok :D:D:D:D: Malfoy a jeho zlomena hulka :D:D:D: som sa vtedy aj ja zlomila v pase co som sa tak smiala :D:D:D:D:D:D:D..super..a potom ten Remus :D:D:D: chudak...ten musel byt cerveny :D:D:D: urcite sa hanbil ako pes :D:D:D: alebo ako vlkolak :D:D:D::D skvela kapca :D:D:..uzasna :D:D:...no, ale proste Sirinka ma zlozila :D:D:D:D:..to ma uplne dorazilo :D:D:D: Sirinka :D:D:D...vzdy ked niekde vidim napisane Sirius si spomeniem na Sirinku :D:D:D: :D:D..super kapitolka :D...straaaaaaaaaaasne sa tesim na pokracko :D:..tak rychlo ho napiss prosiiiiim :))))

19 Agnes Lore-Ley Agnes Lore-Ley | Web | 27. ledna 2009 v 16:21 | Reagovat

Ahoj lidi. Nic nepřidávám. Vím.

Hebnul mi počítač...začal probíjet, svině jedna :D

A navíc...měla jsem napsané tři kapitoly dopředu...všechno v hajzlu. Srším vzteky...

Nemám počítač...a žeru se nudou. Poprvé v životě jsem se učila. To je krize, vážení...

Nejsem ani na ICQ...chápete? BEZ ICQ!!! Help me!!!

No prostě...další kapitola tak minimálně z týden, pravděpodobně za dva týdny. Musím někde ukrást komp :D

Tak se loučím...

Agnes

20 Envy Envy | Web | 28. ledna 2009 v 18:52 | Reagovat

to je ÚÚÚÚÚŽASNÝÝÝÝ!!!!!! já nemůžu!!! ten blboun je fakt nemožnej XD XD XD hej to je tak úžasný XD XD úúúúplněěěěěě uaaaa XD XD

21 Nakuta Nakuta | Web | 29. ledna 2009 v 18:32 | Reagovat

čmuchu, až budeš mít čas, pošli mi ajsko, ju?:P

22 Alecta Black Alecta Black | Web | 8. července 2009 v 14:57 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D:D:D Bože Remus aký zlatulilililililinkýýýýýý jéééééj :D bože vážne on nemá chybu a k nej by sa hodil podľa mňa viac ako nejaký Sirius. Tomu Malfoyovi ale dala aj ked v okamihu mi pripomínala jednoho zloducha, čo ju chce pozvať do svojich komnát. Je to vážne zaujímavá poviedka a veľmi dobre písaná, má dobrú spisovateľku a autorku - ff, hovor si tomu ako chceš :P No a ešte ku kapitole... Čo kebyže to zájde trochu dalej u Remusa a Máříííí :D:D:D:D uvidíme O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama