50% lidí vidí svět růžově....ti ostatní drogy neberou...

8. kapitola – Dva lidé v jedné posteli 1/2

21. července 2008 v 19:48 |  Blackovi jdou do nebe...
Tak jsem psala a psala...a najednou mi došlo, že Sáru páruji s Malfoyem a nikterak mi nevadí, že jsou příbuzní...=D
A když jsem si po sobě přečetla ten konec, tak jsem málem smíchy sletěla ze židle, protože mi to připomnělo tu reklamu na Kofolu. Znáte to ne? On je úplně posedlý vítězstvím! Ona vůbec neumí prohrávat! A já jsem posedlá jeho očima... A já jí zas neumím odolat... =D lol =D (teda ta ženská mluví slovensky, ale já to neumím napsat...=D)
Takže se z téhle povídky začíná stávat scénář pro telenovelu...=D
Chci vaše názory na to, kterým směrem se má tahle povídka ubírat a s kým mám Sáru napárovat (ale asi ji střelím s Dracem, protože to je hoooodně úchylné, což se mi líbí...=D).
Takže pište komenty a já se pro dnešek loučím...
PS: Mám nápad na další povídku (až zase něco dokončím...), ale nevím, jestli se píše Raddleyová nebo Raddleová.... Potřebuji helpnout....co je správně?

,,Ještě po mně budou nakonec chtít, abych našeho Vyvoleného naučila kouzlit!" mumlala Sára a kráčela po mudlovské hlavní třídě plné butiků. Pohledem probodla všechny lidi, kteří se na ni jen koutkem oka podívali. V kapse mikiny si pohrávala se zmenšenými zavazadly a přemýšlela, koho by poctila svou návštěvou. Její výběr byl omezen tím, že většina lidí, které znala, patřila k Fénixovu řádu. A přesně před tím utíkala. Chtěla zase jednou jednat na vlastní pěst a ne každou pitomost přetřásat na zdlouhavých poradách. Chyběly jí ty akce bez plánu. Chyběla jí improvizace...
Mohla by se vrátit do Ameriky, ale dala Brumbálovi své slovo, že zůstane v Anglii, dokud se ta věc s Voldemortem alespoň trochu nevyřeší. A Sarah Blacková vždy dodržela své slovo. Samozřejmě, že občas ze slibů šikovně vykličkovala, ale vždy dodržela přesně řečenou věc. Slíbila, že zůstane alespoň měsíc v Anglii. Dobrá, zůstane tedy v Anglii, ale nebude se stýkat s Fénixovým řádem. Bylo jí líto otce, ale ten barák ji dusil a pomalu ubíjel. Potřebovala volnost a dobrodružství, ne bezpečí a pohodlí...
Jak se tak toulala po Londýně, zabrousila do kouzelnické čtvrti.
,,Ministerstvooo chytiloooo pááár Smrtijedůůůů! Narcissa Malfoyová a Luuuciuuus Malfoooy zááádrženííííííí!!!" hulákal usmolený kluk na ulici a prodával lidem výtisk Denního věštce. Sára vylovila z kapsy riflí jeden galeon a hodila ho klukovi.
,,Tady máte!" podal jí kluk noviny. Sarah po nich čapla a zahleděla se na první stranu novin. Palcový titulek hlásal: Jedna z nejváženějších rodin poslána do Azkabanu.
Sára zběžně přejela pohledem podobenku Luciuse Malfoye a začetla se do textu.
Při útoku na mudlovskou rodinu byl zadržen jeden z nejváženějších mužů ministerstva-Lucius Malfoy. Důvěra v ministerstvo kouzel se otřásá v základech! Spolu se svou manželkou Narcissou Malfoyovou (rozenou Blackovou) byi spolu s několika dalšími Smrtijedy zadržen při demolování domu mudlovského manželského páru, který bohužel v troskách domu zahynul. Oba dva byli okamžitě převezeni na ministerstvo a odsouzeni k dvaceti létům strávených v Azkabanu. Výkon trestu byl zahájen okamžitě. Zároveň se rozjelo pátrání po jejich jediném synovi-Dracu Malfoyi. Ten se skrývá neznámo kde. Ministr kouzel okamžitě zahájil prověřování dalších ministerských úředníků a vysokých hodnostářů. Více informací na str.17. Redaktorka: Eglantýna Jitřenková.
Sarah se spokojeně ušklíbla. Už přesně věděla, kam dnes půjde. Půjde navštívit svého vzdáleného příbuzného Draca Malfoye...
Nenápadně se vytratila do úzké smradlavé uličky a přemístila se před lovecký zámeček na severu Anglie. Byla si na devadesát procent jistá, že Draco Malfoy přebývá právě zde.
Rázovala si to neudržovaným anglickým parkem a nadávala na štěrkovitou cestu, do které se jí soustavně zasekávaly podpatky lodiček.
,,Sakra!!!" zaskučela, když se nedívala na cestu a jednou nohou šlápla do žabincem zaneseného jezírka. S mlasknutím nohu vytáhla a nasupeně pokračovala dál. Lépe řečeno - chtěla pokračovat dál, ale bohužel zakopla o spadlou větev a ulomila si podpatek.
Vztekle zaryčela a obě zdemolované boty hodila do jezírka. Věděla, že i kdyby je kouzlem vrátila do původní podoby, tak by jí v tomhle terénu moc nepomohly...
S hlubokým povzdechem se vydala dál. Ze začátku ji ten štěrk vadil, s postupem času si však zvykla. Cestou se jí přihodilo ještě několik nehod (jako například pavučiny v obličeji, větev zamotaná do vlasů a utržená nohavice kalhot), což v ní posilovalo násilnické sklony, ale poněvadž nebyl nikdo po ruce, nezbylo jí nic jiného, než zuřivě kopat do šišek. Začalo se jí stýskat po nudném domě na Grimmaudově náměstí.
Jakmile uviděla renesanční zámeček, jala se děkovat bohu. Ovšem bůh jí asi příliš nakloněn nebyl, protože jí na vysušeném štěrku podjela noha a ona nepěkně spadla na zadek. Větší problém však byl, že si pravděpodobně zlomila nohu. Těsně před cílem. Bezmocně bouchla rukou do zem a pokusila se postavit. Do očí jí vyhrkly slzy, ale stála. Pokusila se poposkočit na jedné noze, ale dosáhla pouze toho, že se znovu svezla k zemi.
Naštvaně vytáhla bouchačku a začala střílet do nejbližšího okna. Nadělala takového rámusu, že by se probudil i mrtvý.
Po chvíli se dostavil účinek a na nádvoří se objevil Malfoy.
,,Co ty tady zase děláš?" zaúpěl a pomalu k ní došel.
,,Jak víš, že nejsem Smrtijed?" nedalo to Sáře.
,,Protože takový magor, abys chodila bosa, jsi jenom ty... Co ti zase je?" postavil se nad ni.
,,Zlomila jsem si nohu." zářivě se usmála.
,,Satane! Za co mě trestáš! Jako bych neměl vlastních problémů dost!" sepjal ruce Malfoy.
,,Hej, Dráčku, co kdybys mě odnesl dovnitř?" zaškemrala Sarah.
,,Jo, tak ty ohrožuješ bezpečnost tohohle úkrytu, málem mi napálíš kulku do hlavy, zlomíš si nohu na úplné rovině a ještě chceš, abych se s tebou tahal?" zakroutil nevěřícně hlavou.
,,Přesně." zazubila se Sára.
,,Co kdybych tě tady nechal?" zkusil ji pozlobit Draco.
,,Rozstřílela bych ti všechna okna." věnovala mu zářivý úsměv.
,,No tak fajn..." povzdechl si Malfoy, sehnul se a vzal Sáru do náručí.
,,Jau, ty kreténe, víš jak ta noha bolí?" poděkovala Sára.
,,Uf! Ty jsi vyžraná! Kolik vážíš?" heknul Draco.
,,Zmlkni! Proč kličkuješ jako ožralej?" zeptala se.
,,Protože sebou furt házíš!" zavrčel skrz zuby.
,,No to určitě!" urazila se Sára.
,,Nemel sebou pořád!" zaskučel Draco.
,,Au! Praštil jsi mi hlavou o futra!" chytila se za hlavu.
,,Třeba se ti rozsvítí!" ušklíbl se a přešel práh do pokoje.
,,Neseš si nevěstu přes práh?" poškádlila ho.
,,Ještě to tak!" zděsil se a položil ji na postel.
,,Tohle je tvoje postel?" sáhla pod polštář a vytáhla týden staré ponožky, které jí okamžitě sebral a zatlačil ji zpět do peřin.
,,Jo. Moje postel. Můj barák. Moje ponožka."odříkal celkem zbytečně.
,,TVŮJ lektvar na srůstání kostí by nebyl?" optala se, protože právě pohnula bolavou nohou.
,,Tady." nalil jí do krku lepkavou tekutinu a lahvičku položil na noční stolek.
,,Jaké jsou vedlejší účinky?" zeptala se okamžitě a zkřivila obličej bolestí, protože se jí Malfoy omylem posadil na tu zlomenou nohu. Vzal do ruky flakónek a přimhouřil oči, aby přečetl drobné písmo.
,,Vedlejšími účinky jest: polehávání a očí klížení" přečetl a podíval se na spící Sáru.
,,Už chápu, co znamená to očí klížení..." poznamenal a odešel pryč. Začal přemýšlet nad tím, kam by na noc hlavu složil. Rozhodl se porozhlédnout po ložnici rodičů. Když požadované dveře našel, pokoušel se je všemi možnými kouzly otevřít. Bezúspěšně.
Vrátil se tedy k Sáře do pokoje a po dlouhém přemáhání ji odsunul na kraj postele. Ujistil se, že v noci nespadne, shodil hábit a v košili a riflích se natáhl na druhé straně.
,,Spíš, Sáro?" otázal se pro probdělé půlhodině. Hodiny v hale právě odbily půlnoc.
,,Coooo?" zívla Sára a převalila se na druhý bok.
,,Jestli spíš?" zopakoval otázku Draco.
,,Co je to za stupidní otááázku?" zívla znovu a opět se posunula o metr.
,,Nemůžu spát." oznámil jí Draco.
,,Se ti ani nedivím, když seš narvanej na samým kraji matrace..." ušklíbla se Sára.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tinka Tinka | Web | 22. července 2008 v 16:00 | Reagovat

:-D Zase není co kritizovat :-D Ale teda Draco se v tom "nesení nevěsty přes práh" moc nevyznamenal :-D

2 Lili Lili | Web | 22. července 2008 v 16:35 | Reagovat

jezis ja uz ani neviem co pisat:D bolo to PERFEKTNE!!!!

3 Nakuta Nakuta | Web | 23. července 2008 v 13:13 | Reagovat

Já jsem pro,ať je s Dracem,to bude zajímavýýý:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama