50% lidí vidí svět růžově....ti ostatní drogy neberou...

Prvááá-a-a-áááá kapitoláááááá

10. června 2008 v 19:41 | Agnes Lore-Ley |  Grog suň krok
Ahojky lidi, hlásím se opět do služby! Asi jsem se zbláznila, protože s Nakutou rozjíždím společnou úchylnou povídku. Je to úchylárna prvního stupně, takže nic pro slabé povahy! =D
Tahle povídka je zářný příklad toho co vznikne, když své síly spojí perverzní frustrované úchylačky....
Kapitoly nebudou přibývat nijak extra často, protože to píšeme přes ICQ.
Jinak v nejbližší době nehodlám začínat nic nového a budu se věnovat rozepsaným povídkám...
Tak se do toho začtěte, ale upozorňuji, že jsou to jen nesmyslné žvásty postrádající jakýkoli smysl či děj...
PS:V anketě si hlásněte, k jaké povídce mám hodit další kapču, ALE NEPŘIDÁM VŮBEC NIC, POKUD TADY NEBUDOU ALESPOŇ 4 KOMENTY!!!!
Taky vás mám ráda...

,,Nýmo, kde jsou moje spoďáry s Beckhamem?" vztekala se Broňa. Broňa byla napůl víla.
"Včera jsem měla rýmu Broňo..." zatvářila se Nýma provinile. Nýma byla napůl prase.
,,Ne!!!!!! Já si je musím vzít s sebou do Bradavic! Vždyť přestupujem z Krásnohůlek, musíme být in!!!" zděsila se Broňa a netrpělivě zaklepala deseticentimetrovým podpatkem o linoleum.
Nýma vyděšeně klepala o linoleum svými dlouhými nehty na bosých nohou. Rodiče prostě neměli peníze pro obě dvoje děti.
"Prostě si vezmi ty s Rosickým, Broňo."
,,Rosickým?" zhnuseně se oklepala Broňa.
,,Nýmuško, nepůjčila bys mi ty s nahým Barošem?" zaprosila.
"Když já mám jen Ivetu Bartošovou.." pokrčila sestra rameny a počala balit svoje jediné kalhotky do starého pytle.
,,Tu nechci....Jak já to jen udělám??? Už to mám! Půjdu naostro!" vyřešila to Broňa a navlékla si tu nejmenší minisukni.
"Já tak chodím od narození Broňo a někdy je docela příjemné, když mi pod sukni fouká...Ale má to i svoje nevýhody. když v zimě venku čůrám, dělají se mi tam rampouchy." poučila sestru Nýma.
,,A Nýmo....není ten tampón moc vidět?" zadívala se Broňa na lano sahající ke kolenům.
"Nééé." ujistila ji Nýma bez zaváhání a prohlížela se v kusu skla, co vypadlo z okna vrchního bytu na její slamník. Byla to krásná dívka a byla by ještě krásnější, kdyby neměla místo prstů a prsů kopýtka.
No, ale takhle to dopadá, když máte maminku svini a tatínka zooofila...
,,Tak jdeš už?" znuděně se ozvala Broňa, sebrala svůj nóbl kufřík z tržnice a vypochodovala z domu.
,,Mami, tati, my jdeme." zakřičela, ale odpovědí jí bylo pouze bolestné kvičení nevlastní maminky a vzrušené funění otce.
Nýma sebrala svůj pytel a ani se neobtěžovala rodiče pozdravit. Byli pro ni jen a jen paraziti, co jí občas dali jídlo v podobě suchého chleba, který nakupovali v secondhandu. Jak jen se Nýma těšila do Bradavic! Jen ten název se jí moc nezamlouval...připomínal ji ty její a Broniny..To všechno díky mamince...
,,Nýmo, o čem přemýšlíš?" optala se přísně Broňa.
,,O tom, jestli máš taky bradavice..." odpověděla Nýma.
,,Nýmo, kolikrát ti mám opakovat, že jsme pouze NEVLASTNÍ sestry! Má matka je víla, kdežto tvá je svině! Jak jinak bys asi vysvětlila to, že jsme narozené ob jeden měsíc???" trpělivě osvětlila Broňa.
"Na co si to kurva hraješ? Proč ti tolik vadí, že o tvý mámě povídám, jaká to je svině, místo tý tvý úžasný víly? Jseš posedlá svinská víla postižená idiotismem." oplatila jí Nýma, která polovinu z vyřknutých slov neměla ve svém slovníku. Ani Broňa jí nerozumněla nic a tak se na sebe jen shovívavě usmáli a vykročili směrem k nádraží (Nýma si cestou do bosé nohy vrazila injekční jehlu).
,,Fůůůůůj, nepřibližuj se ke mně! Ještě něco chytnu!" ukazovala Broňa na injekční jehlu.
,,Náhodou, já nevím, kdo přitáhl domů syfilis! Ty máš co říkat, když ses vychrápala s každým klukem z Krásnohůlek a když s tebou nešel dobrovolně, tak jsi ho znásilnila! To TY jsi fůj, protože jsi roznosila kapavku a syfilis po celé škole a na ostatní holky nezbyl ani jeden zdravej kluk!" rozohnila se Nýma.
"Ty prostě jen závidíš.." odsekla Broňa a hrdě zatřepala svými vlasy.
"Já že ti závidím? Vždyť jsi vojela i školníka!" rozzlobila se Nýma a rozhodla se, že dál se svoji sestrou nepůjde. Jenomže vyvstal problém. Dívky nevěděly, kterou dírou se dostanou do Bradavic a tak namátkou narážely do zdi, než je zahlédla ochranka.
Ochranku ovšem Broňa naprosto ignorovala a pustila se do Nýmy: ,,Zrovna ty si stěžuj! Kdybych ti nedotáhla Thomase Daltona až do přístěnku a nedala mu LSD z vlastních zásob, tak bys byla doteď panna!". Nýma zrudla a raději se obrátila na stále se přibližující ochranku. Chtěla něco říci, ovšem Broňa měla rychlejší reakce a hbitým pohybem chytla toho muže z ochranky za hýždě.
,,Ty jsi samec." blaženě zavrněla a strčila mu koleno mezi nohy.
Nýma zvracela a v duchu se ptala sama sebe, kdo že je teď svině. Znuděně sledovala, jak její sestra osahává člena ochranky a opřela se loktem o zídku. Ke svém údivu se propadla.
"Ahoj, tebe jsem tu ještě neviděl. Jsi tu nová?" řekl s oslnivým úsměvem jakýsi kluk (-my víme, že to byl pan Black) a svému kamarádovi Jamesovi potichu pošeptal: "Ta určitě chodí navostro!!!"
Ovšem Nýmě učaroval další kluk stojící vedle těch dvou. Byl tak krásný!!! Nýma zamilovaně sledovala pomalu ukapávající slinu, která tomu klukovi tekla z nosu (-ano, slyšíte dobře - z nosu). Jmenoval se Remus Lupin. Nýma samou slastí vzdychla. Ale naneštěstí zaregistrovala nově příchozí její NEVLASTNÍ sestra Broňa. Ta okamžitě opustila funícího policistu a vrhla se na Blacka. Použila své vílí kouzlo a do minuty leželi na nástupišti a líbali se. Nýma přemýšlela. Co kdyby se jednou chovala jako její krásná sestřička! Vždyť jsou sestry! Jedna krev! Zadívala se na válející se blondýnu Broňu a posléze na svá kopýtka. Jsou si tak podobné! Přestala uvažovat a s menším rozběhem skočila na zděšeného Rema.
"Bože, co to je?" vyprskl Remus zděšeně.
"Jsem Nýma." představila se dívka prase.
"A proč na mě slintáš?" zeptal se pohoršeně.
"No já viděla, žes taky slintal a tak jsem chtěla bejt jako ty..." usmála se hloupe.
"Eghne.." zrudl.
Nýma mu olizovala tváře a vypadala jako uslintaný čokl Sirius. Co dělá její sestra nyní?
Její sestra právě líbá Siriuse na místech, kam slušné holčičky nešahají. James z toho má krásné porno zdarma. No řekněte, kde dneska seženete něco zdarma, když i na internetu se všechno platí. Broňa zvedla hlavu a milostivě nabídla Jamesovi: ,,Nechceš se k nám přidat?"
"Mám Evansovou..." oklepal se na poslední chvíli.
"Kdo to je?" ptala se Nýma.
"Jeho láska.." vysvětlil dočista poslintaný Remus.
"Co to je láska?" nevěděla Broňa.
,,To je...když ti srdce buší, kdykoli ji uvidíš, když se ti tisíc motýlků rozletí po těle, kdykoli ji uvidíš, když ze sebe nemůžeš vydat ani hlásku, kdykoli ji uvidíš, když se ti postaví, kdykoli ji uvi-" začal vysvětlovat James.
,,Jsi dost nechutnej, víš to?" ozvala se Evansová zhnuseně. James se otočil a koukal do smaragdových očí Lilyan Evansové - jeho velké lásky. Okamžitě se na něm začalo aplikovat vše, co popsal...
"Už se ti postavil." zasmála se Nýma hlasitě, čímž Evansovou dodělala. Totiž, Lily měla ten den náladu pěkně na nic. Ráno na sebe vysypala ovesné vločky a cestou šlápla do psího hovna.
"Co ty jsi za prase?" shodila kopýtkovou dívku.
"Jsem Nýma, Jamesova nová holka." dala si prasodívka ruce v bok a tvářila se bojovně. Potter nejistě polkl a sledoval zrzčinu reakci.
,,Pottere?" obrátila se zrzka nasraně na Jamese.
,,Já...ehm...já ti to všechno vysvět-" začal James, ale Lily ho přerušila.
,,Já ti věřila! Já ti uvěřila, že jsi se změnil! Chtěla jsem ti letos dát šanci, ale ty jsi pořád ten podělanej kretén jako loni!!" zařvala, setřela si slzy z očí, popadla kufr a v doprovodu svých štěbetajících kamarádek odešla do vlaku.
"Nýma je extrémně inteligentní, co?" zasmál se Remus, ale vzápětí se zatvářil vážně, když spatřil dívčin smutný výraz.
"Nic si z toho nedělej Nýmo. Někdo je blb, jako třeba James, protože se mu staví pokaždý, když vidí zrzavý vlasy. Někdo je blb, jako tvoje sestra, která by vojela i svoji mámu...a někdo je holt všestranně blbej jako ty.." vzal ji za ruku a mrkl na ni, čímž ji ochránil před letící sekerou, kterou na ni hodil James.
Nýma se na něho vděčně pousmála kobylím úsměvem a zamrkala svýma prasečíma očičkama.
,,T-ty jsi na mě tak milý..." zasněně špitla a olízla Removi šušeň, která mu lezla z nosu. Teď se na ni pro změnu zazubil Remus.
,,Díky!"
,,To nestálo za řeč." odporovala mu Nýma a horlivě žvýkala Remusův holub z nosu.
"Měli bychom jít." ozval se Sirius, docela celý oblemcaný od Broniny rtěnky, zatímco Remus shovívavě chránil Nýmu před Jamesovými vražednými pohledy. A tak se celá parta hic vydala do vláčku. Procházeli mezi jednotlivými kupé, až došli v tomu poslednímu, v němž seděl jakýsi kluk s mastnými uhlovitými vlasy spletenými v dredy. Naše parta stěží rozeznávala chlapcovy obrysy, neboť kupé bylo začouzené až hamba.
"Dáte si jointa?" nabídl Severus velkoryse.
,,Ale Srabusi, kolikrát ti mám opakovat, že ta tvoje travička nestojí za nic. Je to jen podřadnej matroš... Jen u nás koupíš zaručenou kvalitu, tak nechápu, proč stále odebíráš od Hagrida to jeho rákosí..." zakroutil Sirius nechápavě hlavou a chytil Broňu okolo pasu.
,,AAAAUUUU!!!" zařvala Broňa a držela se za bok.
,,Co je?" nechápal Sirius a chtěl si ji znovu přitáhnout k sobě.
,,To si Broňa nechala odoperovat spodní žebra, aby měla štíhlejší pas..." okamžitě bonzovala Nýma.
,,Sklapni kravko!" zaskučela Broňa a kopla do sebe jakýsi prášek.
,,A co je tohle?" vyzvídal pro změnu Rem.
"To je antikoncepce." bonzla podruhé Nýma za což si vysloužila kopanec do kolen. Fňukavě dosedla na sedadlo vedle Severuse a přijala nabízeného jointa. Vlak zahoukal. Nýmě připadalo, že houká, jako sova a musela to pochopitelně Sevovi sdělit. Za pár minut se svíjeli smíchy na zemi.
"Nač bereš antikoncepci?" ptal se Sirius zvědavě a zkoumal Bronin pas a postavu s mírami 90,20,20.
,,Aby mohla vojet každýho v okruhu jednoho kilometru a neměla přitom malýho fakana." práskla na ni Nýma a spolu se Severusem se skátila v záchvatu smíchu. Sirius se zamračil. To on ji má přece podvádět, ne ona jeho! Broňa se tvářila jako Křiklan s mandragorou v zadku.
,,A to jsem vám vyprávěla, jak se Broňa ožrala a vyspala se s vlastním bratrancem?" zahýkala znovu Nýma a dala si dalšího jointa.
,,Hlavně se nezapomeň zmínit, jak ses ožrala ty a ojela sousedovic čokla..." vítězoslavně ji setřela Broňa. Siriusovi už z toho šla hlava kolem. Vždyť oni mají víc sexuálních zážitků než on!
"To byla kočka...." vyfoukla hrdě obláček kouře Nýma a tvářila se jako velká borka. Konečně našla sama sebe, sama sebe v tomhle ubaleném papírku. Věděla, že Severus jí bude oporou, stejně jako Hagridův matroš. Co na její vílí sestře, která byla ve skutečnosti lehká děva? Co na Potterovi, který ji chce umlátit basebolkou? Co na Siriovi, který je ve skutečnosti Broňa v sukni? Z Nýmy se stala velká holka, jak tam tak seděla jako kráva, uprostřed lidí, jež ji upřímně nenáviděli a do obličeje ji lechtaly umaštěné dredy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tonks tonks | E-mail | Web | 11. června 2008 v 20:51 | Reagovat

sevie s dredmi? :DDD

zaujimave, mierna blbost (v dobrom), ale dobre na odreagovanie-netreba pri tom vela rozmyslat

PS: spriatelim sa velmi rada :)

2 Angela Angela | Web | 12. června 2008 v 16:54 | Reagovat

Uááá, to je vydírání XD

Už jsem napsala k Nakutě, tak to jdu zdrbnout i tady XD

Fakt, chlámala jsem se jak divá XD Holka s kopýtkama místo prsů XD XD XD Ale nejlepší je stejně ten začátek XD

3 Angela Angela | Web | 12. června 2008 v 16:56 | Reagovat

A trošku nechápu ten název XD.. mám hold dlouhý vedení XD Ale je to hustý.. celá ta povídka XD

4 Angela Angela | Web | 12. června 2008 v 16:57 | Reagovat

Tak, už máš 4 komenty, tak koukej psát a netrap mě XD Hodlám ti  věnovat další kapču Loretty, ale nic nebude, dokud něco nenapíšeš XD Už si tu The (Un)stupid romantic story čtu po 12 XD

5 Myself Myself | 29. června 2008 v 18:16 | Reagovat

Tak úřidávám koment už by si mohla napsat další kapitolu néééé ???? Prosíííím prosíím smutně koukám zlomenou pacičkou hrabu.

6 Mája Mája | 4. července 2008 v 13:01 | Reagovat

Loooool... né... já to nenapíšu.. :D xD JAko super mno.. :o)

7 Gigi Gigi | Web | 25. července 2008 v 0:27 | Reagovat

kua,holky já z vás nemůžu:-D to vám nestačí, že se chlamu jak idiot u povídek, co píšete každá zvlášť?:-D  jako moje mamina už si fakt myslí, že mi hrabe... včera říkala nebo to bylo předevčírem? to je jedno..prostě říkala: zbláznilo se mi dítě... ale asi před 12 minutama si mumlala: ty seš fakt šílená, proč mi nikdo nevěří?:-D a za to můžeš ty a Nakuta...ale dík moc holky, jako už strašně dlouho jsem se takhle nenasmála,takže prosíííííím,pokračujte:-D

8 panthy panthy | Web | 28. července 2008 v 20:25 | Reagovat

Ježiši, já nemůžu =D je to sice jedna velká parodie, ale ten nápad =D Jau, moje břicho :D:D:D

9 Envy Envy | Web | 15. srpna 2008 v 13:23 | Reagovat

ty voole!!! uf........ já už nemůžu!!!!!! Kurva poser břicho já pomalu brečím!!!! Hík hík (to je jako osel nebo něco na ten způsob, zpíš zhulenej osel XD) uaaa já fakt nemůžu!!! kouření má špatný vliv na kondičku XD Hej okamžitě další!!!!! (to byl jako rozkaz velkýho bosse kdybyste to nepoznali)

10 Abnormal Abnormal | 7. září 2008 v 0:11 | Reagovat

Dredatý sevík :D Tak to bych chtěla vidět :D:D:D

11 Dianka Dianka | 29. června 2009 v 21:13 | Reagovat

Hey no ty kráááso.. twe já se u teho válela smíchy jako.... Snape s dredama.... ty jo a ty hlášky jedna napul prase a jedna napul víla.... hey nejvíc z toho nemužu!! napiš pokráčko.. sice nechápu, jak vás to napadlo, ale je to LOL!!! papa :-*

12 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 30. srpna 2009 v 19:43 | Reagovat

no týjo, jako chalamala sem se jak cip tojo, ale prostě je to už taký přehnaný no... ale líbí se mi představa zajointovanýho Seva s dredama a prasicí :D

13 Lenuš Lenuš | 3. března 2012 v 18:54 | Reagovat

Vy jste šílené!!!! :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama