50% lidí vidí svět růžově....ti ostatní drogy neberou...

1. kapitola - Co já? Já nic!

13. června 2008 v 16:07 | Agnes Lore-Ley |  Blackovi jdou do nebe...
Ahoj, ještě než odjedu na vícedenní výlet, tak vám sem dávám kapitolu k povídce Blackovi jdou do nebe. Doufám, že až se vrátím, tak tu najdu fůůůůru komentů. Jinak si mě nepřejte!
V anketě si rozhodněte, k čemu chcete další kapitolu.
Už musím jít, čas mě tlačí...
Mějte se blaze.... Agnes

Kopnutím si přisunula židli, aby se mohla posadit. Pohodlně se rozvalila a vypadala, jako by jí vůbec nevadilo, že na ni celá místnost zírá s otevřenou pusou. Svým chováním vzbuzovala v ostatních pocit, že se jí nastalá situace vůbec netýká. Znuděně vyfoukla bublinu, která se jí s jemným prásknutím roztříštila na rtech.
,,Zajímavá věc, tyhle žvýkačky..." zamumlala si sama pro sebe.
,,Sarah, nezapomněla jsi se představit?" nervózně se snažila Melanie rozproudit konverzaci.
,,Hmmmm. Já jsem Sarah." zmařila její snahu Sarah a vyhrnula si sukni na pravé straně.
,,Co to děláš?" zděsila se její matka.
,,Vyklízím arzenál." odpověděla jí dcera a vytáhla z pod podvazku hůlku, kterou posléze přesně mířeným pohybem zahodila na stůl.
,,Chovej se ke svým věcem trochu s úctou..." rezignovaně ji poučila Melanie, ačkoli věděla, že mluví do větru. Sarah Blacková si dávno žila svůj vlastní život a takové přízemní věci, jako třeba starat se o své věci, ji nechávaly absolutně chladnou.
,,No jo furt..." zabručela Sarah a s mírným trhnutím vytáhla zpod sukně příruční pistolku. Zkusmo střelila jeden z rodinných portrétů rodiny Blacků mezi oči. Všichni kouzelníci, kteří neznali takovéto mudlovské vynálezy, sebou trhli.
,,Sarah! okamžitě toho nech! Chovej se slušně! Jsi tu na návštěvě!" vyjela na ni Melanie za hlasitého nářku postřeleného portrétu Siriusova prapradědečka.
,,Vždyť se toho zas tolik nestalo... Ale jestli vám tu vadím, tak já klidně odejdu..." pomalým znuděným hlasem pronášela mladá Blacková. Ovšem k odchodu se neměla. Namísto toho švihla na stůl svojí poslední zbraní - umě vyřezávanou dýkou. Již zmiňovaný nástroj se prudce zabodl do desky stolu s takovou vervou, až několik přítomných dam málem omdlelo.
,,Sarah..." smířlivým hlasem se ozval její nevlastní otec.
,,Co zas?" škubla hlavou a začala zkoumat svůj čerstvě nalomený nehet.
,,Kvůli těm zadělanejm Smrtijedům teď budu muset na manikúru." naštvaně začala sdělovat své matce, která ovšem o její zohyzděný nehet nejevila ani pramalý zájem.
,,Já mám dceru?" ozval se Sirus.
,,No to ti to došlo brzy..." uchechtla se Sarah.
,,Jak to mluvíš se svým otcem?" okřikla ji Melanie.
,,Co furt já?" ukřivděně se zatvářila Sarah.
,,Takže já mám dceru..." překvapeně zkonstatoval Sirius.
,,To si to musíš opakovat pořád nahlas dokola?" vyjela Sarah.
,,Proč jsi zase dneska protivná?" se zájmem se zeptal její nevlastní táta.
,,Protože už mi ti smrtijedi lezou krkem! Protože mě už nebaví pořád s nimi někde bojovat! Protože díky tomu kreténského ministerstvu mám svázané ruce! Protože ten zdegenerovanej Voldoprd si nedá pokoj! Protože už mě to všechno sere! A protože musím jít na tu manikúru!!!" vychrlila některé z hlavních důvodů.
,,To jsou opravdu politováníhodné důvody..." jízlivým hlasem se ozval černovlasý muž, který právě přišel.
,,A vy jste jako kdo?" s konečnou platností se přestala věnovat svému nehtu.
,,Sssseverusss Sssnape." zasyčel.
,,Máte nějaké divné sykavky. Měl byste zajít na logopedii..." nevzrušovala se Sarah.
,,Kam?" nechápal Snape a tvářil se jako včela, které ukradli žihadlo.
Sarah se na něho tajemně usmála a více se k tomu nevracela. Jen ať si láme hlavu s tím, kam že ho to poslala!
,,Neřeš..." mávla rukou.
,,Co si to dovolujete? Vy mi nebudete tykat?" nadskočil Snape metr vysoko.
,,Ne? A vidíte tu snad někoho, kdo mi v tom zabrání?" ušklíbla se a rázně se zhoupla na židli.
,,Já mám dceru..." znovu zopakoval Sirius.
,,Jo! My víme!" sepjala ruce v marném gestu a přestala věnovat pozornost překvapenému Severusovi. Takhle s ním ještě nikdo nikdy nejednal!
,,Ještě jsme spolu neskončili!" snažil se Snape upoutat její pozornost.
,,Ale to se pleteš, Brouku, my už jsme totiž už skončili..." uvolila se mu věnovat poslední minutku svého drahocenného času.
,,Vy vy vy... já vás..." rozklepal se Snape vzteky.
,, Vy vy vy vy mě co?" utahovala si z něho Sarah dál.
,,Ale vážení! Nač se hádat? Táhneme přece všichni za jeden provaz!" dobrácky se usmál Brumbál a přerušil jejich slibně se vyvíjející debatu.
,,Tak to aby nám ten provaz neproklouzl mezi prsty, až se ho dotkne tenhle umaštěnec." zamumlala Sarah napůl pusy. Vedle ní sedící Nymphadora Tonksová se sklátila v těžko potlačovaném záchvatu smíchu. Když se uklidnila natolik, aby ze sebe mohla vypravit pár souvislých slov, představila se.
,,Já jsem Tonksová."
,,Blacková. Blacková Sarah. Ale můžete mi říkat Sáro." odpověděla jí.
,,Hezký vlasy." dodala ihned potom při pohledu na jedovatě růžové háro.
,,Díky..." zaksichtila se Tonks.
,,Nemohly byste se věnovat důležitějším věcem, než je komentování účesů?"syknul Snape jejich směrem.
,,Odposlouchává cizí hovory často?" kamarádsky se obrátila na Nymphadoru.
,,Celkem jo." odpověděla jí popravdě. Sarah nasadila výraz, který jasně vyjadřoval její pocity. Daly by se vyjádřit jednou větou: Kam jsem se to probůh dostala...
,,Pssssst!" nedal si pokoj Snape.
,,Sklapni..." soustředila se celou myslí na tohle jediné slovo a přála si, aby se jí Snape pokusil dostat do mysli. A on to opravdu udělal. Očividně jej ani nepřekvapilo, že neklade žádný odpor. Sarah se ušklíbla, nechala Severuse shlédnout slovo sklapni a posléze jej vykopla z hlavy tak razantně, až se musel chytit za spánky.
,,Je vám něco, Severusi?" starostlivě se optal Brumbál.
,,Nene, jen mě nějak rozbolela hlava. to bude asi negativním polem některých lidí zde..." okatě se zadíval na Sarah, která mu to oplatila zářivým úsměvem.
,,Vy jste už jak má bývalá profesorka jasnovidectví! Ta měla také mindráky a deprese z negativních záření vycházejících z lidí. Prý jí na to pomáhal vývar z tlustočervových (pozn. aut. nějak se mi to nepovedlo vyskloňovat...=D) střev..." poradila mu Sarah.
,,A vy se moc nešklebte, tlustočervi jsou náhodou ušlechtilá a užitečná zvířata." otočila se na Remuse, který vypadal, že bude brzy zvracet. Snape už držel klapačku, takže schůze mohla konečně začít.
,,Jak všichni víme, Voldemort se vrátil v plné síle a-" zahájil Brumbál svůj pečlivě připravený proslov, ale byl přerušen jedním člověkem, kterému konečně došel jeden zlomový fakt.
,,Proč jste mi neřekli, že mám dceru?" docvaklo Siriusovi. Sarah se plácla do čela a v duchu počítala do desíti, ale musíme jí nechat, že se taktně zdržela jakýchkoli poznámek a komentářů.
,,Ano, později si to můžeš zjistit..." nechtěl mu Brumbál zkazit radost, a tak počkal, než se Sirius uklidní a opět se usadí na židli.
,,Omluvte ho, ještě na něho působí to zpomalovací kouzlo, kterým ho trefil Malfoy." bránil ho Remus a pomáhal mu posadit se.
,,Voldemort se vrátil a-" navázal Albus na svoje předešlá slova, ale opět byl vyrušen. Tentokrát ale nebyl na vině žádný z rodiny Blacků, nýbrž Kingsley Pastorek vyskakující z krbu.
,,Já na tu schůzi Fénixova řádu dočista zapomněl..." omluvil se a skátil se na nejbližší volnou židli.
,,Ano, jistě." křečovitě se pousmál Brumbál.
,,Voldemort se vrátil a já jsem rád, že můžeme spojit síly s americkým odbojem, jehož vedoucí je zde s námi..."
,,Kde?" skočil mu Snape do řeči. A rozhlížel se po nějaké neznámé tváři.
,,Tady!" zamávala mu Sarah rukou před očima.
,,Ano, je to slečna Blacková. Vede v Americe odboj velmi podobný našemu Fénixovu Řádu." mírně netrpělivě zadrmolil Brumbál a čekal, jestli ho opět nikdo nepřeruší. Když se nikdo neozval, spokojeně pokračoval dál...
,,Slečna Blacková se tu bohužel objevila dříve než jsme plánovali, kvůli určitým problémům..." mluvil a zároveň si hladil megadlouhý plnovous.
,,Bylo plánováno, že nám slečna Blacková pomůže s bojem proti Voldemortovi, který počal získávat mnoho přívrženců i v Americe... Doufám, že nabídka stále platí i přes datový rozdíl..." tázavě se na ni zadíval.
,,Ale jistě. Když už jsem sem dolezla, tak tu také zůstanu..." pokrčila lhostejně rameny.
,,Výborně. Siriusi, nebudeš mít nic proto, aby to Sára bydlela?" zeptal se a chvíli počkal, než to Siriův mozek zpracuje. Zpomalovací kouzlo ještě pořád působilo, ale bohudík už sláblo.
,,Ne. Jsem rád..." pokýval hlavou Black senior.
,,Takže dále bych chtěl projednat-" začal Brumbál z jiného soudku, ovšem najednou z krbu vyskočil jakýsi ministerský pracovník a hystericky křičel: ,,Vy-víte-kdo útočí na mudlovskou vesnici!"
Brumbál se nadechl, vydechl a začal se toho člověka doprošovat, aby mu řekl kde se ten útok koná.
,,Nebylo by rychlejší použít na něho Imperius nebo do něj nalít veritasérum?" zaklepala Sarah pěstěnými nehty o desku stolu.
,,Jen návrh!" zvedla ruce v obranném gestu, což byla reakce na pobouřené pohledy, které se na ni zčistajasna upřely.
,,Útok probíhá poblíž Dublinu." oznámil všem Brumbál, když se mu konečně podařilo vyzpovídat nečekaného návštěvníka.
,,Tak jdeme! Musím se těm zakuklenců pomstít za ten nehet! Však oni teprve poznají, kdo to je Sarah Cynthia Blacková!" čiperně vyskočila na nohy a přemístila se spolu s ostatními.
Objevili se u malé hořící vesničky.
,,Nezapomeňte! Zachovávat formaci a hlavně se krýt!" poučil ještě všechny Brumbál a zahájil bitvu. Paprsky létaly sem a tam, ale jako by se Sarah vyhýbaly. Ta znuděně likvidovala Smrtijedy hezky jednoho po druhém a pro efekt občas zívla. Fénixův řád začal pomalu ale jistě získávat přesilu. Už si téměř mysleli, že mají tuto bitvu vyhranou, ale ještě zdaleka tomu tak nebylo.... Do pomalu se uklidňujícího bojem se přemístil Voldemort. Smrtijedy to evidentně povzbudilo a hrnuli se do války s novou vervou. Naopak členové Fénixova Řádu značně znejistěli. Jediný, kdo měl z příchodu Pána zla radost byla Sarah. Ihned se k němu nadšeně vrhla.
,,Ty jsssi ta problémová holka z Ameriky..." okamžitě ji zaregistroval Voldemort.
,,Jo, ty jsi ten retard z Anglie, že? Těší mě, Sarah Cynthia Blacková..." teatrálně se poklonila.
,,Ty..." došla mu slova.
,,Ano já." pokývala hlavou.
,,Ty se mnou budeš mluvit s úctou, ty krvezrádkyně!" naježil se Voldemort.
,,S tebou? Vždyť se na sebe podívej! Řekni, co vidíš?" začala se Sarah věnovat Voldemortově psychice.
,,Vidím největšího černokněžníka všech dob, který ovládne celý svět...už brzzzy..." sebejistě se chlubil.
,,No a tady to je černé na bílém!" zaradovala se.
,,Cože? Kde je co bílého?" rozhlédl se Volďas.
,,Heleď, Voldy..." začala. Voldemort jen strnul nad opovážlivostí téhle nicky, která měla odvahu jej urážet.
,,Ty si myslíš, bůhvíjaký nejsi čaroděj. Myslíš si, že dobudeš svět...takhle se vidíš ty. Ale víš jak tě vidím já? Já tady vidím nějaké stvoření, které připomíná oslizlou ještěrku. To stvoření je strašně vychloubačné, zlé a odporné...."pokračovala, ale Voldemort na ni poslal první kletbu.
,,To stvoření jsi ty. Jsi troska, která neumí nic lepšího, než zabíjet. Jsi troska, která nikdy nepozná, co to znamená milovat. A jestli ti to mám říct upřímně, Voldy, tak mluvíš jako teplouš, ty tvoje krvavé oči jsou značně nechutné a v neposlední řadě chodíš jako namrdanej kačer." dokončila svoji řeč a zároveň odrážela kletby, které na ni sesílal. Po dokončení věty boj okolo nich ustal a všichni soustředili pozornost na souboj těchto dvou lidí. Voldemortovi ztmavly oči hněvem. Nikdo mu nebude říkat, že chodí jako namrdanej kačer...i kdyby to byla pravda, tak tohle bude chtít pomstu....a ta pomsta bude krvavá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nakuta Nakuta | Web | 13. června 2008 v 16:50 | Reagovat

Ty vole:D:D to je asi celý na co se zmůžu..ty vole..TY VOLE...tak to je NĚCO, naproso bombový, šprýmovní:D:D úžasný, klepu se na další kapitolu:D:D

2 Angela Angela | Web | 13. června 2008 v 17:07 | Reagovat

Tooo je hustýýýý XD Skvělý! A Sarah je fakt číslo :DDD Namrdanej kačer... ty vole :DDDD já z toho nemůžu.. vždycky, když čtu tvoje povídky, tak se klátim smíchy :DDD (v dobrém samozřejmě!!!!)

3 tonks tonks | E-mail | Web | 13. června 2008 v 17:10 | Reagovat

chytam zachvat... :DDDDDD dobreeeeeee

sarah sa mi zacina pacit- a to s voldikom :DDDDD

nemam slov.....

4 wisty wisty | E-mail | Web | 14. června 2008 v 9:30 | Reagovat

á, no tak tohle bylo naprosot skvělý:) a Sirius pod zpomalovacím kouzlem.. sem z toho fakt nemohla:D

5 Lili Lili | Web | 14. června 2008 v 13:09 | Reagovat

chuda siri!ale ta sarah je tiez pokna potvorka takto mucit Snapea aj ked si to zasluzi:) a to na konci ako sa pustila  dO Voldiho bolo coolove!

chcem pokracko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 Nakuta Nakuta | Web | 14. června 2008 v 18:11 | Reagovat

Agneskoooo, prdééé, ty mi budeě chyběěěěět!!!:'-( miluju tvý povídky, koukej se brzo vrátit a psát dál:-*

7 tija12 tija12 | E-mail | Web | 14. června 2008 v 20:45 | Reagovat

Bezvadný.

8 Ajvi Ajvi | Web | 15. června 2008 v 18:11 | Reagovat

cusky pozdrav z Nemecka. heheh...Voldoprd, namrdanej kacer...bozi...uuuuu, bombaaaaa:D

9 romuska romuska | 15. června 2008 v 22:10 | Reagovat

tak ta Sarah je dost dobrá....... že Voldoprd........no proste geniálne...už sa hrooooozne teším na pokračko:)

10 nathalcek nathalcek | Web | 16. června 2008 v 14:03 | Reagovat

waw no husteee :D sarah je presne taka, jak sa na Siriusovu dceru patri :)

11 Tinka Tinka | Web | 24. června 2008 v 22:16 | Reagovat

Ježiš to je super. Já se asi budu řehtat ale to bych neměla protože rodiče už spí :-D Tak se jenom dusím smíchy :-D

12 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 13. listopadu 2009 v 22:51 | Reagovat

teplous!!!!! ale je to fakt :D:D:D:D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama