50% lidí vidí svět růžově....ti ostatní drogy neberou...

4. kapitola - Školní trest s úchylem =D

14. května 2008 v 19:40 | Agneska =D |  Žiješ jen jednou
A máme tu neplánovanou kapitolku k Žiješ jen jednou! A protože se vydírat nechávám jen nerada, tak tu je malá ďábelská pomstička spočívající v zakončení kapitoly. A také je tu první věnování: vyděračské Nakutě. A první limit...jeden komentář (to se dá ne?) Jinak kdo bude mít první koment, může si vybrat k čemu další kapitolu, jinak to bude Nemůžu s tebou být...
PS: tahle kapitola je trochu perverzní (ale časem to bude horší =D), protože mám ten chlast ještě furt v mozku a jaksi ztrácím zábrany a soudnost =D...
PS 2: Tahle kapča je psaná malinko narychlo a tak není nijak extra dlouhá a ani není zkontrolovaná...njn, co se dá dělat =D

Už jsem v Bradavicích týden a něco. Hrad mám prostudovaný, s Lily se celkem dost kamarádím (zkousla jsem i to sezení v PRVNÍ lavici), zmijozeláci neotravujou a myslí si o mně, že jsem totální magor. A to jen kvůli tomu, že jsem chodila po chodbách a na každýho zmijozela řvala ,,RESPEKT!". Chudáčci zmijozelský čistokrevný vůbec nechápali o co jde...(no to víte, mezi mudly se asi moc často nedostanou... No, to samé byste asi řekli i o mně, ale já se narozdíl od nich každý úterý o půlnoci přemisťovala na mudlovské diskotéky...=D).
Jinak jsem ovšem hodně oblíbená. Přiznávám, že se o to zčásti postarali Poberti, ale já se proslavila hlavně svým představením ve vlaku a zkomolením Bellina jména.
No a dál jsem začala NENÁPADNĚ balit Remuse. On je tááák sladkej, i když mu pořád nedochází, že po něm jedu. Všimli si toho celý Bradavice kromě jedné osoby. Kdo tipuje Remíka, má bod. Ale když on je tááák sladkej, když něco neví... I když vlastně neví, že neví, že já vím, že on neví, že já vím, že on neví =D.
Ale POZOR dneska mám s Remusem trest! A bez Siriuse s Jamesem! Brácha je skvělej, že mi to zařídil, i když nejdřív nechtěl oblbovat kamaráda a potom ode mě chtěl dohodit nějaký holky. No nakonec to pro mne udělal výměnou za heslo do dámských umýváren.
Budu se muset na večer nějak vymódit, budu přece s Remusem...v opuštěný učebně...nebude tam nikdo, kdo by ho zachránil...=D
----------------------------------------------
,,Lilýýýýý!" hulákám z koupelny.
,,Co se děje?" vpadne sem a málem se zabije přes hromadu svršků.
,,Proboha, co tady provozuješ?" snaží se vymotat nohu z bílých hedvábných šatů.
,,Lily, já na ten trest nemůžu!" kvílím útrpně a sleduju se v zrcadle.
,,Proč ne?"
,,Vždyť vypadám jak třaskavej škvorejš kříženej se smrtonošem! A NEMÁM CO NA SEBE!" začnu pobíhat po koupelně.
Lily cynicky hodí očkem po kupě oblečení.
,,A co tyhle šaty?" podává mi volnou hippie halenu.
,,Lily, za A tohle NEJSOU šaty. Za B doba květinových dětí je už pryč."
,,Tak si vem tohle." strká mi pod nos nabíranou košili a sukni po kolena.
,,Lily, seš zlato!" v návalu radosti ji obejmu a začnu shánět hůlku.
Rychle se nalíčím, obléknu a obuju si sandálky na nižším podpatku. Zastavím se, pokusím se uklidnit a srovnat si myšlenky (psali to v Týdeníku čarodějky, ale vůůůůbec to nefunguje!). Potom otevřu dveře a pravou nohou vykročím směr Filchův kabinet (teď tam sídlí nový školník-pan Morrison, to jsem na něj zvědavá...) (pch, prý kabinet! Ten smradlavej kutloch si to pojmenování ani nezaslouží!). Tančím po chodbě a pomalu se blížím cíli. Tančím a u toho si zpívám "Já tak rád trsám, trsám...". teda ten tanec vypadá asi takhle: ,,Já tak rád trsám trsám" otočka ,,já tak rád trsám trsám" otočka a zařvat: ,,TY TAK RÁD TRSÁÁÁŠ!" Celkem bez úhony jsem doklopýtala k objektu mé touhy (Remus =D) stojícímu před zašlými dveřmi. Než mě stačil zastavit, tak jsem bez zaklepání vpadla do místnosti a...uviděla McGonnagalovou v oooobrovských bombarďácích, jak se muchluje s Morrisonem.
,,HE?" vypravila jsem ze sebe inteligentně.
,,HUH!" zařvala Minerva a Morrison se přidal: ,,HEH!!!"
Situaci zachránil až Remus. Co bych bez něj jenom dělala? Můj zachránce, hrdina, Remíček, bobánek...(pozn.aut. bože to je úchylný, jak jsem to mohla napsat???) moment, tak mě napadá...bude znít Julia Lyra Lucia Catherine Lupinová dobře? Budu se muset zeptat Lily... No, ale zpět k naší trapné situaci...
,,Máme mít ten školní trest, pane Morrisone." ozval se Rem a dělal, jako že tam Minerva není.
,,Ach ano, ano, půjdete do Zapovězeného lesa a vaším úkolem bude přežít do rána. Dobře se bavte!" ďábelsky se zašklebil a doslova nás vykopl ze dveří.
,,No to si dělá prdel! Ten je snad ještě horší než Filch! Teda jako já Filche moc nepoznala, ale podle toho co jsem slyšela..." začala jsem vést sáhodlouhý monolog, který by trval ještě nějakých těch pár hodin, kdyby mě Remík neodtáhl pryč se slovy ,,Radši pojď."
No co já bych pro něho neudělala...slint...
A tak zatímco jsem v duchu peprně nadávala, moje platonická (zatím...však já tě přefiknu, Lupine!) láska mne táhla na školní pozemky.
Brrr, to je kosa! To oblečení co mám na sobě, nejspíš asi určitě =D nebyla ta pravá volba.
,,Není ti zima? Celá se klepeš." oslovil mě Remus. Jak může vědět, že mám husí kůži pomalu i na zadku? Ha, mám to! Drží mě za ruku! ÁÁÁÁ, COŽE?!? ON MNE DRŽÍ ZA RUKU? ASI SE SAMOU RADOSTÍ SLOŽÍM! JAKTOŽE JSEM SI TOHO NEVŠIMLA DŘÍV? Hmmm, asi to bude tím, jak mne vytočil ten parchant školnickej ani-nevim-jak-ho-slušně-nazvat.
Ovšem máme tu další zvrat...asi se to brzy zvrhne =D. Remus (zatímco jsem přemýšlela a uvažovala o tom, jak to že nevím, že mě drží) na nic nečekal a sundal si hábit. Teda samozřejmě že pod ním nebyl naostro (koho by to napadlo že? =D). Byl oblečen v bílé košili a černých kalhotách (pozn.aut. to mi připomíná Muži v černém =D).
A máme tu boj rozdvojené osobnosti =D:
- Polk, začíná se mi to vymykat z rukou. Asi se na něj vrhnu a znásilním ho =D...
o Ne, to nemůžu, co by si pomysleli lidi...
- Kašli na lidi a jde se na to!
o Ale co když mě zavřou jako sexuálního devianta?
- A nejsi snad sexuální úchyl?
o Samozřejmě že ne!
- Jasně, jasně, se hned nevztekej....a jdeš na něj nebo ne? Hele, teď máš příležitost ho znehybnit kouzlem a odtáhnout do lesa!
o Ne, chci aby mě miloval!
- Prosimtě, nebuď sentimentální!
o Nejsem sentimentální! Ale chci lásku!
- Odkdy jde zrovna tobě o lásku?
o Od teď a už zmlkni!
- OK, ale ještě jsme neskončili!!!
,,Julio?" mává mi někdo rukou před očima.
Zářivě se na něho usměju: ,,Ano, miláč...teda Reme?"
,,Ale nic, já jen, že jsi nějak zticha. Není ti zima (pozn.aut. Je ti teplo děvče? =D Ano, dědečku Mrazíčku, teplo. =D)?"
,,Ne ne, jen jsem se zamyslela..." odvětila jsem a pozorovala jeho odkývnutí, jako že bere na vědomí.
o Možná to s tím znásilněním v lese nebyl tak blbej nápad...
- Moje řeč!
o Tebe sem nikdo nezval!
- No a?
o Ale nic...
- Tak co, jdeš ho znehybnit? Teď, teď je k tobě zády! Hejbni!
o No tak jo, furt!
Pozvedla jsem hůlku a chtěla na Remuse vyslat kouzlo. ,,Pouta na te- ÁÁÁÁ" zařvala jsem a zakopla o kořen. jen doufám že je bludný! Co může být krásnějšího než být ztracená v lese s Remem? No nic, dál... ,,ÁÁÁ" zařvala jsem a padala na Rema, kterého jsem přišpendlila pod sebou.
V očích jsem měla spadlé vlasy a viděla pouze jeho rty, tak blízko svých. Naklonila jsem se, nikde žádný odpor...a jemně ho políbila. Sakra, proč nespolupracuje??? Rozhořčeně jsem zvedla hlavu a spatřila jeho zavřené oči. Kurva, snad jsem nelíbala mrtvolu! Teda, co to kecám, chtěla jsem říct, že doufám, že je v pořádku! Cítila jsem jeho dech...takže pořád ještě žije...
,,Reme?" zkusila jsem to
Nic.
Začala jsem mírně panikařit...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Giner Giner | 14. května 2008 v 20:58 | Reagovat

Heh,tak tohle byla super kapitola, celkem jsem se u ni nasmala:-) tesim se na pokracovani:-)

2 Nakuta Nakuta | Web | 14. května 2008 v 21:27 | Reagovat

Ty jedna mrcho!:D Takovejhle konec jooo! Já si to čtu v očekávání "kousacího"(víme) konce, zatímco ty si někde nasáváš a pak píšeš konce jako bludy! Chci okamžitě další kapitolu:D:D Jinak fakt super, nasmála jsem se:D

P.S: však já najdu něco, jak tě zase vydírat:D:D

3 tija12 tija12 | E-mail | Web | 30. května 2008 v 16:42 | Reagovat

No bezva. Jen ten konec.

4 Nessa Nessa | Web | 2. června 2008 v 18:17 | Reagovat

Je to šíleně ujeté :-) ale nemá to chybu

5 Tracy Tracy | Web | 8. července 2008 v 22:37 | Reagovat

Fakt super, sranda by byla, kdyby se už neprobudil...vlastně nee, MŮJ Remusek umřít nemůže....

6 Gigi Gigi | Web | 23. července 2008 v 21:26 | Reagovat

no,tak jako...sedím tady, mamina sedí vedle mě na svým compu a naprosto nechápe, čemu se tak chlamu...teda až na ten konec jako...beeeeeeeee

7 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 30. srpna 2009 v 17:25 | Reagovat

jéééé ty vole mě chceš zabít ne? kurva tatka přišel do pokoje a že sem totální magor sem se u toho chalamala jak dement naprosto senzační bezchybné hlášky :D:D:D:D ale mam pocit, že se nám Remusek začíná měnit ve vlkodlaka

8 Sasanka Sasanka | Web | 1. září 2009 v 18:31 | Reagovat

Jááá tak rád trsáám trsááám :D (záchvat smíchu číslo jedna) :D Stará mecky se muchluje se školníkem :D:D:D (záchvat smíchu číslo dva, který trval až do konce povídky... Kdybych měla vypsat všehno, co mi přišlo vtipný, musela bych zkopčit celou kapitolu)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama