50% lidí vidí svět růžově....ti ostatní drogy neberou...

10. kapitola - Slepice útočí!

28. května 2008 v 11:26 | Agnes Lore-Ley |  Žiješ jen jednou
Jejky, to nám to utíká! připadá mi to jako včera, co jsem tuhle praštěnou povídku začala psát...
Ještě tak čtyři kapitoly a končím, vážení...
Tahle kapitola mi přijde taková prazvláštní...ani vlastně sama nevím, jaký z ní mám pocit
Sice jste OPĚT nesplnili limit komentářů (to je pět tak vysoké číslo? ), ale já vám to OPĚT odpouštím a kapitolu přidávám už teď.
Mám takové tušení, že příštích čtrnáct dní bude co se týče psaní dost katastrofa, protože se píšou závěrečka atd. atd...
No to nic, no, prostě si to přečtěte...
PS: pořád hledám nějakého samaritána, co mi udělá pořádný rozcestník a design blogu.
PS2: na romantiku dneska nemám náladu, za chvíli budu muset letět na trénink
PS3: k Nemohu s tebou být... vám schází ještě jeden koment! Kapitolu už mám vymyšlenou, jen to naklepat do compu....ach jo...
PS4: Mám sem hodit svoji fotku? Abyste viděli, jak taková cvaklá Agnesa vypadá?
Očekávám komenty, LIMIT JE 5 KOMENTŮ A NENAPÍŠU DALŠÍ KAPITOLU, DOKUD TO NEBUDE SPLNĚNO!
A tentokrát vydžím čekat, i kdyby to mělo trvat půl roku!
Věnování: Angele, která se na tuhle kapitolu (soudě podle jejích komentů) asi dost těšila (Agnes nechápe proč....)

Vpadla jsem do největší vřavy. Bouřlivě se slavilo... Jdu taky! Nebudu tady truchlit v koutku!
Vydala jsem se hledat Siriuse. Seděl na gauči a okolo něho na zemi seděl hlouček holek. Zbožně na něho zíraly a byly v sedmém nebi, když se na ně koutkem oka podíval. Takhle teda nikdy nedopadnu! Však on Remus pozná, kdo je to Julia Blacková! Svalila jsem se vedle Siriuse. Ten na mne vytřeštil oči a pak se pomalu zeptal: ,,Neříkej, že jste to dělali v lese!"
Jen jsem zavrtěla hlavou. ,,Propadli jsme se do bradavických katakomb..." vysvětlila jsem mu a podívala se na své oblečení, na kterém byly zbytky prachu a jehličí. Nonšalantně jsem se oklepala a šla buzerovat ty Siriovi obdivovatelky.
,,Co na mě tak čumíte? Jste lesby nebo co?" zařvala jsem na ně a asi polovina jich uraženě odešla. Ten Remus mě tak nasral! Ten srab! Začala jsem se dostávat do pravého záchvatu vzteku.
,,Vy jste mě neslyšely?" houkla jsem na zbytek. Ty ale jen seděly, hlavy nakloněné na jednu stranu a snažily se pobrat to strašné množství informací, které jsem na ně chrlila. Chvilku jsem počkala, až to jejich slepičí mozky zpracují, a pak, když se ani jedna neměla k odchodu, jsem klidným vyrovnaným hlasem prohlásila: ,,Vypadněte. Vypadněte, nebo vás odsud vykopu."
To pochopily všechny a za několik málo sekund jsem slyšela už jen jejich rozhořčené štěbetání a klapání podpatků (ten zvuk mohl s klidem konkurovat sbíječce...).
,,To tě Remus teda pěkně nasral... Takhle naštvanou jsem tě viděl naposledy, když jsi zmrzačila Bubblu..." začal vyzvídat brácha. S gestem jsem mu vytrhla flašku z ruky a kopla to do sebe. Po pár minutách mi už nedělalo problémy se mu svěřovat...
,,No a pak mi....škyt...řekl že ne....škyt....no chápeš to...škyt???" nadšeně jsem mu začala líčit to slavné story.
,,On ti to všechno vysvětlí...škyt...dej mu tak dva dny...škyt...je do tebe (a do plísní =D) cvok...škyt..." uklidňoval mě brácha. Proč mám pocit, že ví víc než já??? Najednou mi mozek začal fungovat celkem normálně, protože jsem z provizorního pódia uslyšela:
,,A královnou dnešního večírku se stává..." křičel ten největší slizoun ročníku.
,,Má sestra Jeweller!!!" dokončil. No to si dělá ze mě prdel!!!
,,Klid, ségra. klid!" držel mě brácha násilím na pohovce.
,,Jaktože to vyhrála ta kráva v plavkách???" zašeptala jsem, protože jsem nechtěla upoutat zbytečnou pozornost. Ta kravka!!!
,,Je to jeho ségra... Na tebe stejně nemá..." snažil se mě povzbudit Sirius. Já ale nepotřebuju povzbuzovat! Já potřebuju někomu zlomit vaz!!! A ten někdo právě leze na pódium a zářivě se usmívá (ať žijí bělidla na zuby =D). Nakopat, nakopat, NAKOPAT!
,,Tagššše vám moc děkuji (sexy úsměv), že jste mě zvolili královnou týhle párty (plácla se přes zadek) a chtěla bych políbit....REMUSE LUPINA (olízla si rty s takovou vervou , až nám odlesk jejího piercingu vypálil díry do sítnice)!!!"
Remus zděšeně zacouval do kouta.
,,Proč nechce mě? Neměl bych si nechat zkrátit vlasy?" kňoural Sirius. Jestli to takhle půjde dál, tak z něj brzo bude metrouš...
Zapadla jsem hluboko do křesla a podmračeně sledovala, jak mi Klenot ocucává Rema. Byly to jedny z nejdelších sekund mého bídného života...
Konečně to skončilo a já, už zcela střízlivá jsem se vydala směrem do ložnic. Nějak jsem na to slavení neměla náladu. Taky...co bych měla oslavovat? Že mi ten nejhezčí kluk na škole řekl, že mě nechce? Nebo bych snad měla oslavovat, že se potom líbal s tou největší slepicí??? Nebo snad... Do něčeho jsem narazila. Zaostřila jsem zrak a spatřila blond vlasy a růžové plavky...Klenot. Se jí divím, že mi vůbec leze na oči...
,,Měla by sis konečně uvědomit, že Remus bude můj. Na mě nemáš. Jeho nikdy nezískáš. Jsi nicka, jen stín božského Siriuse (zamávala na mé dvojče)..."
Znuděně jsem zívla a dělala, že mě ty její kecy k smrti nudí. Ovšem opak byl pravdou...její slova se mi zabodávaly do srdce jako tisíce jehliček...akupunktura srdečního svalu...
,,Jsi tak blbá, nebo to jen hraješ?" optala jsem se účastně.
,,Co si to dovoluješ?" nafoukla se.
,,Děláš, jako bys získala Rema navždy. Ale ty jsi pouze vyhrála bitvu. Válku totiž vyhraju já. Je vidět, že mě neznáš moc dobře. Jestli mám něco společného s mojí milovanou rodinkou, tak je to ctižádostivost, vytrvalost...a klidně i krutost, pokud to bude nutné. I já totiž umím být zlá. Tak nechtěj poznat mojí špatnou stránku, protože bys z toho nemusela vyjít ve zdraví... Já jsem Blacková, já dokážu jít přes mrtvoly..." syčela jsem skrz zuby. Polovina věcí byly sice jenom plané řeči, ale účel snad splní...
,,Nehraj si na tvrdou holku. Co bys dělala, kdyby se něco stalo třeba takové Lily? Umíš jen mluvit, ale skutek utek..." posmívala se. Přimáčkla jsem ji na zeď.
,,Zmlkni a padej, nebo se neznám. Tohle je poslední varování." sykla jsem. Asi jsem vypadala dost hrůzostrašně, protože Jeweller ustrašeně odklopýtala pryč. Slepice jedna!!!
Odkráčela jsem do ložnice. Lehla jsem si na postel a nejspíš usnula. Ignorovala jsem Lilyny otázky a od srdce si pobrečela do polštáře.
Probudila jsem se a bylo jedenáct v noci. Rozhlédla jsem se po pokoji, ale Lily nikde nebyla. To je divné, ta vždycky touhle dobou spí... nebo že by mi uniklo něco z jejího osobního života? Natáhla jsem si župan a potichu sešla do společenky. Seděli tam tři lidi. Sirius, James, a Remus. Právě do sebe lili lektvar proti kocovině.
,,Neviděli jste Lily?" ozvala jsem se a asi jsem je pěkně vyděsila, protože sebou polekaně škubli.
,,Tohle mi nedělej..." odfrkl si brácha, ale Jamese zajímalo něco jiného.
,,Ona není v ložnici? Vždyť tudy od osmi večer nikdo neprošel!" podrbal se na hlavě.
,,A není třeba v koupelně?" zkusil Rem podat nějaké rozumné vysvětlení. Od té doby, co jsem přišla do společenky, jsem se mu instinktivně vyhýbala pohledem.
,,A jo, vidíš, to mě nenapadlo!!!" pochválila jsem ho a odběhla do ložnice. Nakoukla jsem do koupelny, ale nikde nikdo. najednou jsem si všimla sněhově bílé obálky, která byla položená na polštáři Lilyny rozestlané postele.
Sebrala jsem to a vrátila se ke klukům.
,,Co to je?" vyškubl mi brácha dopis z ruky, jen co jsem sešla ze schodů.
,,Co já vím..." popravdě jsem odpověděla a chtěla mu navrhnout, aby to konečně otevřel. než jsem však stihla otevřít pusu, už měl obálku v rukou James a rozklepaně ji otvíral. Vyndal dopis, přelétl ho očima a zařval: ,,LILY UNESL VENEZUELSKÝ ABSOLUTISTA!!!!"
Do společenky se začali sbíhat lidi v pyžamech. James nám nechtěl vydat dopis a začal mlátit hlavou o stěnu. Křičel: ,,Co si počne sama ve Venezuele? Umí vůbec venezuelsky?"
,,Ve Venezuele se mluví španělsky..." poučil ho Rem. Ihned nato se musel uhnout, protože na něj letěla jakási tlustá kniha.
,,Co se to tu sakra děje?" rozespale se ptal Frank (celkem kus, chodí o ročník výš, ale má vážný vztah s Alicí z Havraspáru... Ale Rem, je jen jeden! =D)
Zbytek společenky jen dychtivě přikyvoval.
,,UNESLI LILY!" hystericky zakvílel James.
,,Ukaž!" sebrala jsem mu dopis a nahlas četla: ,,Unesl jsem Lily. Hugo Chávez."
,,Tak to je zlý." pokýval hlavou Rem.
,,To teda jo. Nebojuje se zrovna teď ve Venezuele, nebo si to s něčím pletu?" optal se Sirius.
To jsou všichni tak blbí, nebo to na mě hrajou?
,,Hele a nepřijde vám malinko divné, že je za podpisem otisk rtěnky?" ukázala jsem na evidentně dámská ústa otištěná na papíře.
,,Třeba to psala Chávezova sekretářka." pokrčil rameny Rem.
Zkusmo jsem obrátila papír a koukala na seznam o pár bodech s nadpisem Plán jak unést Lilyan Evansovou.
Dychtivě jsem začala číst a čím dál tím víc jsem se mračila.
  1. Vyhrát soutěž o nejkrásnější holku Prasinek.
  2. Dostat se do ložnice, kde spí Blacková.
  3. Dát Evansové čichnout ke kapesníčku nepuštěném chloroformem.
  4. Napsat vzkaz, že ji unesl Hugo Chávez.
  5. Odtáhnout Evansovou do přístěnku na košťata.
  6. Schovat se za páté brnění v severní chodbě, kde mě nikdo hledat nebude.
  7. Nalakovat si nehty na růžovo.
Kterej debil by napsal, kam se půjde schovat???
Pak jsem si na něco vzpomněla: ,,Nehraj si na tvrdou holku. Co bys dělala, kdyby se něco stalo třeba takové Lily? Umíš jen mluvit, ale skutek utek..."
KLENOT! Já jí rozmlátím ten její botulotoxinový ksicht!!!
Bezeslova jsem se rozběhla k severní chodbě. Jen počkej, mrcho...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angela Angela | Web | 28. května 2008 v 11:55 | Reagovat

Chudinka James =DDDD a chudáci mojí rodiče, z té salvy mého smíchu museli ohluchnout =DDD Já z toho "únosu do Venezuely" nemůžu =DDD a co teprve božský Sirius =DD a ta poslední položka, prej nalakovat si nehty na růžovo =DDD Ne, já fakt padnu smíchy =DDD *fakt padá*

2 Angela Angela | Web | 28. května 2008 v 15:09 | Reagovat

A málem bych zapomněla - díky za věnování ;)) Nechceš spřátelit?

3 vytlemená čikita =D vytlemená čikita =D | Web | 28. května 2008 v 15:50 | Reagovat

Já z toho fakt nemůžu....Klenot je fakt blbej...ale teď ji skoro lituju (skoro) co ji asi Julinka udělá??? Skvělá kapča... Rychle další!!!!

4 vytlemená čikita =D vytlemená čikita =D | Web | 28. května 2008 v 15:55 | Reagovat

PS: Ráda se spřátelim

(pokud sis to nerozmyslela =D)

5 isabelle isabelle | 28. května 2008 v 16:10 | Reagovat

Užasný , píšeš fakt suprově . Vipný . Prosíííííím pokráčko !

6 Nakuta Nakuta | Web | 28. května 2008 v 20:16 | Reagovat

Bezvadný:D já z těch tvejch povídek nemužu:D

7 jess jess | E-mail | Web | 28. května 2008 v 21:26 | Reagovat

piš dál je to napínavý

8 tija12 tija12 | E-mail | Web | 30. května 2008 v 17:18 | Reagovat

No.. hezky napsaná kapitola.

9 tonks tonks | E-mail | Web | 31. května 2008 v 17:41 | Reagovat

pekna kapca a pekna cela poviedka :)

no klenot sa prezradil,ale co uz :DDD

ozaj aku pomoc s designom by si potrebovala?

10 Mája Mája | 4. července 2008 v 12:39 | Reagovat

Ježííííš :D:D:D:D:D ne promin... mám záchvat víc toho nenapíšu :D

11 Tracy Tracy | Web | 9. července 2008 v 11:21 | Reagovat

hej to bylo skvělý, i když teda pochybuju, že je Klenot tak strašně blbá, že by si to takhle napsala, fakt, tak není blbej žádnej člověk...mno slepice možná jo.....ale tak co, je to tvoje posltava....vážně mocinky super....

12 Gigi Gigi | Web | 23. července 2008 v 22:16 | Reagovat

hugo chavez:-D no, me jebne:-D hej, kde ty na to chodis...uzasny,skvely, valim se smichy po zemi... a ten seznam od klenota:-D to me p***r....fakt slepice:-D

13 Dromedka Dromedka | Web | 27. července 2008 v 23:30 | Reagovat

Jejdanánky... já z toho prostě numůžu... :D:D Doufám, že je tvoje další kapitolovka taky tak skvělá... :D Už se moc těším... jinak vím, že už to někdo psal, ale moje maminka z toho smíchu taky nechápe... :D

14 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 30. srpna 2009 v 18:12 | Reagovat

joooo !!!! do toho :D

15 Sasanka Sasanka | Web | 1. září 2009 v 19:19 | Reagovat

Tak ten konec mě naprosto dostal :D Ona je fakt úúúplně tupá, podařilo se ti tu slepičí část populace vystihnout naprosto přesně... nalakovat nehty na růžovo :D:D:D:D OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asi umři smíchy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama